Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez, bizonyos típusú...

Miért van ez, bizonyos típusú nőknél?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy sok nővel találkoztam már s kevés párkapcsolatban volt sajnos részem, de volt egy típus, ami igen el tudott engem csavarni. Nos, van ez a nő típus (nem az összes, nem mindegyik ilyen a "típuson belül") akik igen is szépnek néznek ki, de a szájuk hibás. (felső állkapocs előrébb van mint az alsó) Találkoztam pár ilyennel, és tudják mitől döglik a légy. Egyszerűen, nem tudom eldönteni hogy az aurájuk ilyen jó, vagy egyszerűen csak jól ismerik a férfiakat. Nektek erről mi a véleményetek?

2019. szept. 25. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom, mit jelent nálad a felső állkapocs. Ha a felső fogsorra gondolsz, az legjobb tudomásom szerint normális esetben előrébb van, mint az alsó.
2019. szept. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Attól, hogy valakinek van mondjuk esztétikai hibája, attól még vonzó lehet akár a párja, akár mások számára. Pl:lehet valaki telt testalkatú, ha egy életvidám, rendes ember,azzal a személlyel bárki ismerkedne, viszont ha, áskálodó és örökké panaszkodó lenne, akkor sokan elkerülnék....
2019. szept. 26. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es: valóban igazad van, rosszul fogalmaztam meg. Arra célzok, hogy a felső fogsor jóvalta előrébb van az átlagnál, s ezért fogszabályzás lenne a célszerű annak orvoslására. (már akinek, akit nem zavar, annak nem)
2019. szept. 26. 09:42
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es: igen, ez is a pakli része.
2019. szept. 26. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!