Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket vonz, vagy inkább...

Titeket vonz, vagy inkább taszít az, ha egy ember kitűnik a környezetéből, nem úgy néz ki, nem úgy viselkedik?

Figyelt kérdés

Ne gondoljatok semmi konkrétan pozitívra vagy negatívra, egyszerűen csak látszik, hogy más az illető mint a környezete.

Ti az ilyen emberekkel szívesen megismerkedtek, vagy inkább elkerülitek őket?

(Tegyük fel, hogy nem tudtok róla semmit, nem ismeritek a barátait, családját és őt sem)


2019. szept. 26. 00:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ egy ilyen, például, hogy mivel tűnik ki pontosan.
2019. szept. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha pozitívan tűnik ki, egyáltalán nem zavar, sőt, örülök neki.

Ha valami negatívummal (pl. aljasság), az egyértelműen taszító.

2019. szept. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az egyes mondja igy van.. Ha azzal tűnik ki hogy nem zsongnak körülötte az emberek és nem ő a nagy sztár hanem introvertáltabb az nekem tökéletes lenne, ez a barátnő "ideálom" szinte, de ha már azzal tűnne ki hogy valami nagy insta sztár vagy hasonló az már kifejezetten hányinger.. Mindenkinek más

18f

2019. szept. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Haha, akkor nyugodtan írj rám, kedves utolsó:D

Egyébként direkt nem írtam példákat, csak annyit hogy nem kell semmi kifejezetten pozitív vagy negatív dologra gondolni.

Csak egyszerűen látod valakin, hogy nem átlagos. Mert van olyan ember, akit ez taszít, nem mer vagy nem is akar olyan emberekkel beszélgetni vagy ismerkedni akik a megszokott komfortzónáján kívül esnek akármi miatt.

De vannak emberek, akik viszont pont az ellenkezője, és az ilyen kicsit “másabb”, “furább” emberek vonzzák, és velük szereti körbevenni magát. Akarva, akaratlanul..de ilyen vagyok például én is.

Érdekel, más is van-e így.

2019. szept. 26. 01:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Én írtam :D
2019. szept. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokmindentől függ.

Számomra pozitív, ha egyéni ízlése van, nincs rá hatással, hogy mi a trendi, elvárt divat, öltözet és hasonló szempontból.

Ha harsány, figyelemfelhívó viselkedéssel tűnne ki, az zavarna.

2019. szept. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg mindentől függ.

Főleg, ha az ember tanult:

Atc- és jellem diagnosztikát, nonverbális kommunikációt s színek-személyiséggel tisztában van.


Alig pár perc alatt leolvasod a másikról milyen ember .


Páromat is így találtam meg anno. 🙃

2019. szept. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez nagyon ember függő

ha egy társaságban sokan isznak és drogoznak és ő nem, az lehet pozitívum

viszont ha egy társaságban senki nem iszik, drogozik, és így is jól érzik magukat és beesik egy részeges betépett alak azért az erős negatívum


van akinek az élete kb erről szól, hogy ennyire kitűnik a tömegből

vagy épp lila haj, vagdosás, fekete ruhák, vagy épp rózsaszín......


mindenki maga dönti el hogyan él, nem biztos hogy másokhoz kellene hasonlítgatni az embereket

az egyén a lényeg és nem az, hogy 8 másik ember milyen hozzá képest

2019. szept. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van, hogy vonz az ilyen. Inkább vele ismerkednék, mint egy átlagossal.
2019. szept. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Attól függ. A mindenhol hangos, harsány, nagypofájú de semmi értéket mögé tenni nem tudó ember visszataszító.

De pl alapvetően a "más", szokatlan kinézettel nincs bajom. Az én városomban mindenki halál egyformán néz ki, úgyhogy én szeretem, ha valaki kicsit más.

2019. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!