Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Hogy hat rátok az...

Férfiak! Hogy hat rátok az utóbbi kb. fél évtizedben plakátokon elterjedt izompacsirta felsőtest?

Figyelt kérdés

Az utcán (nagyvárosban) akarva-akaratlanul belebotlasz kockahasas kigyúrt fickók képeibe.


Mit eredményez ez benned?

Milyen érzés, hogy ezt teszik az orrod elé? (őszintén, ha mered)

Mire sarkall ez téged?

Mi a véleményed ezekről?



2019. szept. 26. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Sehogy,

Eddig nem is figyeltem.

2019. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én nem látok ilyen plakátokat. Legalábbis nem többet, mint régebben.
2019. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Plakátokon nem látok ilyet, tévében és interneten sokkal inkább.

Irigy vagyok, hogy másnak volt akaratereje tenni azért, hogy olyan legyen, én meg dagi vagyok.

Másrészt igazságtalannak tartom ezt, hogy sokak szerint mindenkinek ilyennek kellene lennie, pedig valahol tudom, hogy én is tetszem a lányok bizonyos rétegének. Mert nem minden lány szereti az izmos fiúkat. Túlzottan taginak sem mondanám magam, mert helyes vagyok, stílusos és sármos. De tudom, hogy vannak nálam jobbak és nem örülök, ha ilyet látok.

2019. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

semmi nem szokott lenni

sem a pasi sem a csaj nem jön be ezeken a plakátokon


nehezen zsírosodom, könnyen izmosodom gének miatt, de soha nem voltam kigyúrva nem is akarok!

sőt maga a ez a nyugati izompacsirta típus sem jön be, akkor már inkább a keleti szálkás izom, mert annak haszna is van

a gyúrósok nagyrésze semmit nem ér az izomzatával, mert csak az adott gyakorlatokon van haszna, mellette semmire nem jó, nekem meg ilyen felesleges izom nem kell

ha izmot építek, akkor legyen hasznos és ne csak pumpált


régen judoztam, később karatéztam, felesleges izom tömeggel max a judoban érek valamit, vagy esetleg ha boxolok, de ott is már arra kihegyezve

2019. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Én férfiként kifejezetten rondának tartom az ilyen férfiakat. Kb. mint nőben a görögdinnye méretű szilikoncicik. Egyszerűen természetellenes, eltúlzott.


Nekem sokkal többet számít, hogy nőismerőseim szerint jó alakom van. Persze ők nem a meztelen hasamat látják, hanem felöltözve látnak.

Sok huszonéves már jól láthatóan pocakot eresztett, rajtam 46 évesen csak levetkőzve látszik egy kis vastagodás.

Szóval én a többi, körülöttem élő emberrel hasonlítom össze magam, nem egy plakáton szereplő, természetellenes kinézetű emberrel.

2019. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én amolyan vékony alkat vagyok valahogy a kondi nem az én világom, de tisztában vagyok, hogy âltalában nem ez a nõk ideálja. Munkahelyen raktáros vagyok, sokszor nehéz dolgokat emelek, és tök nem fáraszt ki hamarabb mint a többieket akik rendszeresen gyúrnak, csak épp nincsenek akkora kezeim. De mégsem vagyok ezek ellenére sem irigy, vannak csajok akiknek nem is jön be, mint fordítva nekem is a vékony testalkatú lányok tetszenek, nem pedig a nagymellű formás fenekű általános férfi ideál, amit a plakátokon làtni.
2019. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek, vannak egész izgatóak is :D
2019. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem érdekel.
2019. szept. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
37%
Kit érdekel, manapság már húsbolt a társadalom.
2019. szept. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva kicsit frusztrál.

Inkább azért, mert régen sportoltam, szálkás, izmos voltam, az utóbbi időben felszedtem pár kilót.

Viszont ami a médiából most folyik az már irreális. Amit látsz az nagyon természetellenes, felfújt, túltolt, eltorzult testkép. És funkcionálisan használhatatlan is. De azokra akikre ez a fajta dolog hat, azok annyira primitívek, hogy mindegy is.

2019. szept. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!