Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire ciki ilyesmit kirakni...

Mennyire ciki ilyesmit kirakni az internetre?

Figyelt kérdés

Ugye ismert manapság az ún. story/történet, mind Facebook messengeren, mind Instagramon.

Na már most, én nem szoktam túl gyakran ezt a funkciót használni, viszont látom, hogy sok ismerősöm napi szinten feltölt mindenfélét, sokszor teljesen értelmetlen dolgokat.

Van néhány sport díjam (tényleg csak néhány) amik a képeken nagyon jól mutatnak, és büszke vagyok rájuk, de mégsem töltöttem fel még akkor sem, ha csak 1 napig látható a kép, mert mit gondolnak az emberek, kinevetnek, vagy megmondják, hogy ez kirakja ezeket mikor másnak az egész szoba tele van a trófeákkal.

Szerintetek?



2019. szept. 27. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

De aranyos vagy.. Figyelj, azért mert korunkbeli tizenéves vagy és a sok vadbarom instafüggő állatok mellett élünk, ez nem azt jelenti hogy szégyellned kéne. Neked ez fontos, akinek nem tetszik azt szépen letiltod és kitörlöd az életedből, aki igazi barát vagy rokon, az majd megdícsér hogy milyen ügyes vagy. Az élősködő férgeket egyszerűen le kell tiltani, ha te ennek örülsz ezt osztod meg, ez a fontos Neked. Nem az számít hogy a kis szelfizgető parazitáknak tetszik-e ;)

18f

2019. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fognak ilyeneket gondolni.

Ennyi erővel minek töltesz fel magadról profilképet, mikor más szebb. Ez a logika.

2019. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az 1# és a 2#-kal teljesen egyetértek. Nyugodtan merj bátrabb lenni, nincs veszíteni valód:3
2019. szept. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es voltam, köszi 3-as, igazunk van :)
2019. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne a netnek élj, a net éljen neked...


S emelett élj teljes életet, célokkal, sikerekkel, megoldásokkal, ideális jövőképpel s haladj az felé!!!


Nem kell sorakozni a vulgáris birkákhoz!


Nem veled van a baj, hanem modern társadalmunk zömével.


Pl míg mások primitív értelmetlen dolgokkal kötik le magukat s töltik az idejüket ezeken a netes helyeken is...

Addig pl én alkotok, termékeket s projektetet dolgozok ki s blogon,fb-on felmutatom.

Pl csak a karácsonyi dobozokra folyamat vannak vevők MÁR most. Eddigi haszon 260ezer.


Számomra a net egy eszköz, nem pedig "hüIyülés, idő pocsékolás".


2009ben egy amcsi rokonom mondta regisztráljak fb ra, mert MSN t nem használja már. Full angol volt még, nekem csak ezért van.


S minek tartasz olyan embereket meg ott, akik feleslegesek?

Szelektálj!

Nekem az értelmesebb iskola társaim, család tagjaim és azok ismerősök, barátok vannak csak, kikkel minden téren jó viszonyunk van. (124fő)


Ők pedig ismernek, tudják ki vagyok s milyen. Fél évben rakok ki kb 2 képet azt is más által lényegében. Ünnep, esemény, kiállítás megnyitom meghívó szöveggel stb.


Mindegy ki mi marhaságot vagy számodra jelentéktelen dolgot rak ki pl 5 percenként.


A lényeg az, hogy TE haladó s életképes sikeres ember legyél! Nem úgy, mint a felszines társaid...


S pár év múlva felmutathasd mire vitted, míg mások alul kapargatnak gyárban, vendéglátásban stb...


Hajrá és sok sikert!

Önmagadért!

2019. szept. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

S azt lehagytam:

A net értelmes ember kezében "fegyver", "haszon", az idiótákéban ... No comment :)


Tudsz tanulni, infókhoz hozzá férni, legyen szó az önismerettől kezdve az egészségig, hivatalos dolgokig.


Nyelv tanulás, tàplálkozàs, ötletek...


A tudás is ott van fent a világhàlón csak értelmes embernek kell lenni ahhoz, hogy keressünk, tanuljunk s alkalmazzuk azt.


;)

2019. szept. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!