Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell az állítólagos...

Miért kell az állítólagos "vonzó" nőkkel/csajokkal ennyire előzékenynek lenni?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztalom hogy a munkahelyen a munkatársak mennyire csúsznak másznak ha egy-egy irodista csaj lejön valamiért.


Mintha bármi esélye is lenne bármelyikünknek nála.

Engem teljesen hidegen hagy hogy jó a segge vagy nagyok a mellei, egyszerűen a személyisége nem vonzó így nem is bánok vele jobban vagy rosszabbul mint màsokkal.

Miért kellene előnyöket élveznie a kinézete miatt ha nem tett érte semmit.


Vagy ez azért van mert a legtöbb munkatárs ösztönlény és potenciális puncit lát az adott hölgyben?


Esetleg velem van baj hogy le sem szarom ha odajön egy ilyen csaj?


33/F



2019. szept. 27. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem se kapnak plusz tiszteletet azért mert jól néznek ki.
2019. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ne viccelj, ha ide írom, hogy 24N tömegével fogom kapni a privát üzeneteket. Akkor képzeld mi lenne, ha tudnák, hogy én egy vonzó nő vagyok nagy mellekkel és jó seggel! Ilyen világban élünk.
2019. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Előzékeny szó jelentését nem ismerem. Tud valaki segìteni ebben?
2019. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

#3:

Pár másodperc lett volna google-el, de nesze:

[link]

2019. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Köszi! Ìgy már értem. ;)
2019. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Alap esetben nem járna ezért plusz tisztelet. De a férfiak külsőorientáltak, tudatukon kívül nem látnak többet egy nőben a puncinál, még ha tagadják is. Ez így volt, így van, és így is lesz.
2019. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen a férfi természet.
2019. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy ez azért van mert a legtöbb munkatárs ösztönlény és potenciális puncit lát az adott hölgyben?"


Igen,azért.


"Esetleg velem van baj hogy le sem szarom ha odajön egy ilyen csaj?"


Nincs veled baj.Az én munkahelyemen van olyan nő,aki nagyon tetszik,keresem a társaságát,jókat beszélgetünk,de nekem is max.ennyi.A csúszás-mászás az már szánalmas.

Egyébként annyira nem lennék a helyében ha nő lennék,mivel a többi nő már pusztán azért is utálja,mert jól néz ki.

2019. nov. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell. Csak sokan vannak, akik abban a tévképzetben élnek, hogy majd az előzékenységükért kapnak is valamit cserébe, pedig pont az ellenkezője, az ilyen nők, csak visszaélnek ezzel.
2020. dec. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!