Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hagyjam ezeket az állítólagos...

Hagyjam ezeket az állítólagos barátokat?

Figyelt kérdés

Most lett vége a középsulinak, már a hátam közepére kívántam. 24-en jártunk egy osztályba, ebből kb 3-4 emberrel beszélgettem, kb 10-15 embert megtűrtem, a többit utáltam mint a sza*rt.


Csináltam egy új facebookot, ahol most van jelenleg 33 ismerősöm. Ez elég vegyes, benne vannak a szomszédok, olyanok akikkel gyakran beszélgetek, meg az a 3-4 ember akik elvileg a barátaim voltak, holott mindig nekem kell rájukírni ha beszélgetni akarok velük, ők kb sosem. Suliban is csak akkor írtak, ha kellett valami. Közben meg látom hogy együtt játszanak, buliznak más haverjaikkal, engem meg telibesza*nak. Gondolkoztam hogy letörlöm őket is, de lehet csak velem van a gond.. Az egyik arra az egyetemre fog járni ahová én is jelentkeztem, és felhoztam neki hogy jó lenne egy kollégiumba lenni, szobatársként. Erre megkaptam hogy hát ilyen az élet, új emberekkel kell megismerkedni, stb.



2018. aug. 9. 06:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésben a válasz: "állítólagos" barátok. Nincs miről beszélni.
2018. aug. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Óó... 😃 hát egyetemen méginkább csak ilyen emberekkel fogsz találkozni. 95%+ -ban csak az érdek és felszínes kapcsolatok mennek. Kezdj hozzászokni 😁


Amúgy nem kell törölni senkit. Elég ignorálni 🙂



Szóval igaz barátság az nagyon ritka. Szerencse kell hozzá, nagyobb, mint egy párkapcsolat kialakításához.

A haverok, haverság azok, akik ilyen felszínes és érdekkapcsolatok. Elmész velük bulizni talán, csacaogsz majd előadások előtt, ilyen lesz a szobatársad. Egyszerűen azért, mert vagy nincs jobb nektek egymásnál (ha nincs ló, jó a szamár is), vagy csak várjátok, hogy mikor lesz előny a kapcsolatból (pl jegyzet elkérése). Egyetemen érdemes nem rosszban lenni senkivel 🙂

2018. aug. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mint az én osztályomat/"barátaimat" írtad volna le, teljesen így érzek én is. Legalább egy dolgot megtanultam: Ne szaladj olyan vonat után, ami már elment, ne akard ráerőltetni magad, mert egyre csak azt fogják éreztetni veled, hogy lesz*rnak. Szerintem neked is jót tesz majd az új környezet, az új társaság, teljesen más lesz minden. Merj ismerkedni, de legyen nyitva a szemed: csak olyanokkal legyél, akik őszinték és jól érzik magukat veled, nem érdekből ismerkednek. Ezeket hamar ki lehet szúrni. Minden jót. Ja, és azokat a "barátokat" meg felejtsd el. A közös szép emlékeidet, amiket az osztállyal szereztél (remélem, azért vannak ilyenek is), azokat ne felejtsd el, csak te is legyél olyan hideg és távolságtartó, mint ők. Így nem bánthatnak.
2018. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mintha*
2018. aug. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet magadban is kéne keresni a hibát. Nekem legalábbis kicsit gyanús, ha szerinted mindenki s*ggf*j az osztályodban, akkor valószínűleg te vagy a s*ggf*j...
2018. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hol írtam azt, hogy mindenki s**gfej, és csak én vagyok helikopter? :D
2018. aug. 11. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!