Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, hogy nem...

Mi az oka annak, hogy nem nagyon láttam rövidnadrágban embereket, mikor ugyanúgy volt ma 20 fok, mint nyáron?

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 01:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jogos a kérdés, pedig most ismét nincs hideg reggel sem, nyáron is sokszor volt 15 fok reggel, mint mostanában. Én még simán rövidnadrágban és pólóban járok. Szerintem csak a múltkori pár napos hideg reggelek útán az emberek úgy vannak vele, hogy itt az ősz, akkor is ha most épp melegebb van.
2019. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én meg szoktam nézni egész napra órákra lebontva az időjárást, és így nagyjából tudom hogy milyen ruhákban ideális elindulnom, attól függően hogy mikor megyek/jövök. De nyilván a legtöbben nem teszik ezt, hanem csak úgy tippre felvesznek valamit. És persze ősszel elővigyázatosabb az ember.


Másrészt meg kényelmesebb, egyszerűbb ugyanazokat a ruhákat hordani amit abban az évszakban. Én nyáron gyakorlatilag egyszer nem voltam hosszúnadrágban, szóval ha valamikor mondjuk hűvösebb volt reggel, akkor sem tettem annyi erőfeszítést hogy előrángassam valamelyik farmert, simán azokból a rövidnadrágokból választottam amiket akkor hordtam, vagy épp ami elől volt.

2019. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tegnap én láttam egyet, csodálkoztam is. De az okokat már leírta más.
2019. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!