Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meg kéne változzak?

Szerintetek meg kéne változzak?

Figyelt kérdés

Jojo,persze biztos lesz valaki aki így elfogad majd stb,de eléggé nem vagyok egy tömeg csaj meg pózer se.Sok barátom van tehát nem ezzel van a baj.

Körülnézek és az összes csaj,full smink,alig takar valamit nadrág,tömeg cuccok.


Én pedig:,D

Slayer póló,felnyírt haj,stb..

És eléggé rosszul esik ,hogy kb mindenkinek van párja csak nekem se,persze még előttem az élet,meg rengeteg ilyen van a másik nemből,nem erről van szó.

Csak mindig olyan érzésem van,hogy lenéznek.

Aztán az még velem a baj,hogy k”rv”r” nem élem az ilyen nem is tudom migos vagy mi zenéket :(

Már ezért is leszolnak feszt..

Főleg,heavy,thrash,death és black metalt hallgatok.



2019. szept. 28. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Ne változz, te ilyen vagy. Amúgy fiúként nekem is herótom van az agyon vakolt, villantós, plázacica lányoktól, de a többség ilyen sajnos.
2019. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Tini kategóriába írj.Ha olyan értelmetlenül beszélsz, mint ahogy írsz akkor megvan a magyarázat.Gondold át mit akarsz mondani, és hogyan.Azért mondtam,hogy tini kategória, mert egy felnőtt ember nem ilyen felszínes szempontok szerint értékel.
2019. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem meg eléggé érthető amit írtam
2019. szept. 28. 10:37
 4/15 A kérdező kommentje:
A másik meg,hidd el vannak olyan felnôttek akik még egy tininél is h”ly”bbek sajnos.
2019. szept. 28. 10:38
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én meg csini ruhás, elegáns sminkes, mindig tip-top csaj vagyok (legalábbis ezt mondják/látják sokan), mégse volt még egy normális kapcsolatom se, mindig kihasználtak ja meg persze sokan egyből üresfejű hercegnőnek titulálnak, aki egész nap a szempilláját göndöríti.

Szóval nem kell megváltoznod, mert az olyan emberek akkor is megszólnának, csak másért. Az légy, aki vagy, ahogy te jól érzed magad.

2019. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Körülnézek és az összes csaj,full smink,alig takar valamit nadrág,tömeg cuccok.

Normális ember ha nem vagy ilyen tömegp, cigipiabulikivelmikorkifeküdtle, stb, akkor lexarja,hogy milyen zenét szeretsz. Meg amúgy sem az határozza meg,hogy milyen vagy. Kivéve ha az SS induló a csengőhangod XD

2019. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Pózer metalheadnek ez a sorsa. Ha őszintén azt hordanád amit, akkor nem érdekelne mások véleménye. Akkor is kapnád az ívet, de röhögnél rajta és nem a magad a tömeg kedvére formáláson gondolkodnál.

Engem tini koromban se érdekelt. Most se. Kapom én is a nézést rendesen, hiába vagyok 30 felett. De nem nekik, hanem magam miatt öltözök így. Párt meg ne a kis tucat fiúk közt keress, vannak rendes és értelmes srácok is, és vannak hozzád hasonló pózerek is.

Ha nem kellesz nekik se, akkor nem a ruciddal van a baj, meg azzal ha nem k.rvulsz. Just sayin...

2019. szept. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Arra gondolok itt,hogy tegyuk fel kiteszek egy zenet,es ugy.
2019. szept. 28. 11:34
 9/15 A kérdező kommentje:

Ennek az egesz kerdesnek az lenne a lenyege,hogy mas is igy gondolja e,nem en teszem fel magamnak a kerdest hanem masok nekem,miert nem valtozol meg?

Szeretem magam,hogy nem vagyok olyan mint egyesek,nem ezen van a hangsuly.

Mikor megyek az utcan azt a vereb fiuk,csak epp meghallom,na most ez hogy nez ki,fiu vagy lany?

Gondolom magamba na pont ti szolaltok meg,a gatya mar bevag nekik,jezusom..

De nyilvan magamba nezek es egy kicsit rosszul esik,de igazabol szerintem ez mindenkinek rosszul esne.

De hidd el en nem akarok megvaltozni,nem is tudnek

2019. szept. 28. 11:47
 10/15 anonim ***** válasza:

Én sem a legnépszerűbb zenéket hallgatom, de kit érdekel? Én még soha nem mondtam senkinek, hogy mit hallgatok. Mármint... Engem se érdekel, hogy más mit hallgat. Ez tök fura kérdés.

Főleg, hogy az első leszólás után miért érezted, hogy továbbra is hirdetned kell magadról egy ilyen tökéletesen irreleváns infót?

2019. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!