Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy családapa miért viselkedik...

Egy családapa miért viselkedik így közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
Egy fiatal közsszereplő lány képeit néztem most instagramon. Bikiniben van a képen, természetesen sok férfi szólt hozzá. Az egyik hozzászólás egy férfitől: "én nyalnám és k***nám is". Rámegyek a profiljára.. szerelmes képek a feleségével, közös képek a kisfiával. Lehet én vagyok régimódi, de egy családos ember miért irogat ilyeneket fiatal lányok képei alá? Ti is irogattok ilyeneket másoknak? Tényleg kíváncsi vagyok véleményekre!
2019. szept. 29. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert szerencsétlen lúzerek. Ki a francnak kellenek ôk már? Max. a feleségnek, aki pár gyerek után már mindent benyel, csak hogy egyben maradjon a család. Tisztelet a kivételnek.
2019. szept. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad lehet... Bàr én úgy vagyok vele nőkènt, hogy elismerem ha egy másik nő szép és csinos. Tisztában vagyok vele, hogy a férfiak megnézik őket, ezzel sincs bajom. Na de ezek a primitív kommentek. Gusztustalan.
2019. szept. 29. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Azért viselkedik így, mert férfi. Mindegyik félredugna, ha biztos benne, hogy nem derül ki. Vagy félre is dug, akkor is, ha kiderül.

A legjószívűbb, legszerelmesebb és legcsaládcentrikusabb is ilyen. (És ez nem mentség.)


Au ismerőseim körében, pont azokról derült ki, hogy csalt, akiről a legkevésbé vagy egyáltalán nem néztem volna ki.

2019. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a legtöbb férfi ilyen.

Sajnos hányinger ,de ez van. Én férfiként elszörnyedek sokszor azon ami férfi körökben elhangzik , vagy játszódik.

F36

2019. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Undorító ez egy családapától. Fogalmam sincs,hogy miért viselkedik így,de nem is akarom megtudni.
2019. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Meg hát!
2019. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!