Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkóság lenne tőlem, ha...

Bunkóság lenne tőlem, ha erélyesen rászólnék a kutasra?

Figyelt kérdés
Viszonylag nagy értékű autóval járok, és nem igazán örülök neki ha idegenek hozzányúlnak. Mai nap másodszor fordult elő velem, hogy még a kocsiban ülve nyúlok a tárcámért, mire kiszállok a kutas kinyitotta a tanksapka ajtaját és leszedte a tanksapkát. Mindkét alkalommal más volt az illető. Mással is megesett már ez? És mást is zavar? Szóljak rá legközelebb, ha előfordul, hogy légyszi ne nyúljon már a kocsimhoz, főleg ha ne kérem? Vagy akkor én lennék a bunkó fekete BMW-s csög? :D
2019. szept. 29. 22:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Ne erélyesen "bunkó fekete béjemvés" hangnemben szólj, hanem normális emer módjára, kulturáltan és akkor nem lesz probléma.


Nekem amúgy még soha nem nyúltak a kocsihoz, igaz nem is tökölök, megállok, szállok ki. És ha kérdezik, akkor nem kérek segítséget, hanem mondom, hogy ,megoldom.

2019. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ki kéne írni rá, hogy ne nyúljon oda... Most gondolj bele, szerencsétlennek meg szájába rágta a főnök, hogy menjen oda, és kezdjen ott serénykedni, mert arra vették fel...
2019. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
:DDD
2019. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Megint te? Kettőspont nagydé
2019. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Latod, ez a kulonbseg ket embertipus kozott: Van, aki paraszt, es van, aki csak annyit mond, hogy “Kosz, nem kerek segitseget.”

Es ez fuggetlen attol, hogy Jaguarbol szallok-e ki vagy ceges Minibol, vagy ha egy Ladabol szallnek ki, a kocsijanak a szakadtsaga baromira nem befolyasolja az emberi ertekeit. Azok vagy vannak, vagy nincsenek.

2019. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, hogy ez a dolga, de kb. még forog a főtengely és már le is varázsolta a tanksapkát. Azért kicsit túlteljesíti a feladatait. Hozzáteszem, a kútfejen van a keréknyomás-ellenőrző is, szóval ennyi erővel odaállhatnék csak azért is hogy levegőt fújjak a kerekekbe :D Az erélyes alatt nyilván egy határozott kérést értek, hogy ne nyúljon a kocsihoz.
2019. szept. 29. 22:27
 7/18 A kérdező kommentje:
Kedves hetes, bár nem szeretek magyarázkodni, de ez utóbbi hangzott el tőlem mindkét alkalommal, a történtek ellenére. Hiszed vagy sem.
2019. szept. 29. 22:31
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Hetes vagyok.

Akkor mi a gond? Gyanitom, hogy ezek utan nem kezdte el megis tekerni.


Ha viszont az a gond, hogy lassan kaszalodsz ki, azon nem segit az utolagos bunkosag, hisz mar ugyis letekerte.

Ez esetben a kevesbe csajosabb, “ezt-azt osszepakolok”-jellegu kiszallast javasolnam.

Vagy ha nem megy lenduletesen, akkor lehuzni az ablakot es ugy szolni neki, aztan utana meg keresgelheted a dolgaidat. (A kulturalt keres maradhat. :) )

2019. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Engem nem zavar ha hozzányúl, mindig mondom, hogy köszönöm, " megpróbálom megoldani " ezt azért mert egyszer tankoltam jött a kutas, mondtam neki, hogy " köszönöm, nem kell" aztán nem tudtam tankolni mert a töltőpisztolyból valami beleesett a lyukba, aztán mondtam a kutasnak, hogy mégis kérném a segítséget, rugót meg csavart szedett ki belőle... azóta mindig csak " megpróbálom ". Vagy zárd magadra az ajtót ilyenkor és akkor a tanksapka sem levehető vagyis a fedél, a sapka német autóknál nem zárható, csak ügye a kp zárja a az ajtót és amikor szállsz ki akkor nyisd ki pont annyi idő, hogy ne nyissa ki a fedelet. :)
2019. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szó szerint értem, begördülök a kútra, kutas bácsi ott terem és mire kiszállok, már letekerte. Semmit nem kérdez, én meg nem p.csölök. Ettől függetlenül, ha csak odajön, mindig udvariasan de kurtán elhárítom a segítséget.
2019. szept. 29. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!