Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért állít le a gyermekem (3...

Miért állít le a gyermekem (3 éves), ah énekelek? Mondja is erélyesen, hogy ne.

Figyelt kérdés

Először azt hittem, ronda a hangom, de kisgyerekkel foglalkozom, és ők imádják, mikor énekelek, a szülők, nagyszülők részéről is pozitív visszajelzéseket kaptam eddig.


Miért ez a különbség vajon?



2019. febr. 2. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Az enyém is ezt csinálja. Szerintem ne vedd magadra :) az én gyerekem rászól anyámra is, pedig piciként szerette mindkettőnktől, ha énekeltünk. Olyan 2,5 éves kora óta nem tűri.
2019. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
A gyerekem az apjára szokott rászólni. Én meg a gyerekre, amikor már 1 órája ugyanazt a dalcsokrot énekeli. 😊
2019. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
A fiam befogja a fület ha olyat eneklek, amit nem szeret. Ezt nem csak velem csinalja. Nem lehet, hogy nálatok is az a gond, higy az a dal épp nem tetszik neki?
2019. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Nalunk is majdnem ez a helyzet.. ha jo kedve van oke de ha valami massal akar foglalkozni vagy epp a tesojanak enekelek majdnem hogy ideges lesz ha nem hagyom abba es megsertodik :D
2019. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Az én 3,5 évesem ugyanezt csinálja már régóta. Ha nem hagyom abba, akkor befogja a fülét. mondjuk nekem nincs hangom az igaz :)
2019. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Hát hadd mondja, én énekeltem tovább.., Nincs ennek különösebb oka, szimplán dacoskodik, nem kell ennek nagyobb feneket keríteni. Én se értettem először, de nyilván azt nem hagytam hogy egy három éves mondja meg mit csinálok, utána magátol elmúlt ez nála, hogy szólt ha dudoltam/énekeltem. Ma már hatja meg.
2019. febr. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Bár az enyémek szólnának. Nekem iszonyat hangom van, rendesen fáj hallgatni, de a lányaim naponta többször énekeltetnek.


Az utolsó nagyon le lett pontozva, pedig igaza van.

2019. febr. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Kisgyerekekkel foglakozol és semennyire nem ismered őket???
2019. febr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem csak gyerekekre jellemző. Középiskolában volt egy lány akinek nagyon szép hangja van, tanárhoz is járt és minden iskolai ünnepségen fellépett. Valamiért mindenki utálta, rajram kívül. Nem értettem mi a bajuk vele.

Én gyerekkoromban érzékeny voltam a hangokra, a közlekedés zajára, a hangos zenére és az akkoriban egyre népszerűbb zenélő játékokra is. Azt viszont imádtam ha énekelnek nekem. Ovis koromra ez a zajérzékenység fokozatosan elmúlt, de az énekimádatom a mai napig megvan.

2019. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kórusban is énekeltem. Gyerek évekig arra aludt el, hogy éneklek neki a sötétben. majd olyan 4 évesen felült "Anya, ne! mit szólnak a szomszédok?" :D

Azóta nem hagyja, hogy énekeljek neki :o

2019. febr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!