Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akkor vagytok a legproduktívak...

Akkor vagytok a legproduktívak ha nem nézitek a saját teljesítményeteket?

Figyelt kérdés

Tanulás, munka, sport akármi.

Ha nem egy szint elérése a cél(pl. határidő stb.), hanem egyszerűen minél inkább többet akarok kihozni magamból. Akkor nekem az a taktikám hogy:

Nem nézem az időt hogy eddig mennyit fordítottam rá.

Nem nézem mennyit haladtam.

Nem nem tűzök ki jelképes napi célokat, kereteket.

Ezért nem is nézem hogy aznap mennyi időt fordítottam rá, tehát azt sem nézem mennyi időt kell még rászánnom. Ezért nem leszek domotivált amiatt hogy még sok van hátra, de nem leszek motivált ha már csak nagyon kevés van az aznapi cél eléréséhez. És mivel nincs napi cél amit el kell érni, így nem hagyom abba egyből amint elértem a célt. És mivel nem nézem se az időt se a teljesítményemet ezért nem leszek demotivált amiatt se ha esetleg túl keveset haladtam volna ahhoz képest hogy mennyi időt telt el.

Nekem ez az eddigi tapasztalatom saját magammal kapcsolatban. Összehasonlítva ahhoz képest amikor, időt mértem és napi célokat tűztem ki magam elé. Tudom sokatoknak pont ezek segítenek.

Ti hogy vagytok ezzel?

Van köztetek olyan aki olyan mint én?


2019. szept. 29. 22:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem bonyolítom ennyire túl a dolgokat. Szimplán akkor a legjobb a teljesítményem, ha minden optimális hozzá. Nincs vagy nem szűkös a határidő, érdekel a dolog, nincsenek hátráltató körülmények, ettem, kajáltam, sportoltam eleget és hasonlók.

Ha valami nyűg, akkor részemről lényegtelen, hogy mennyire nézegetem vagy sem az időket, szenvedősen haladok vele.

2019. szept. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!