Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz, hogy 23 évesen...

Mennyire gáz, hogy 23 évesen nincsenek komoly életcéljaim, és szeretnék venni egy öregebb prémium autót aminek a karbantartására dolgoznék hónapról hónapra?

Figyelt kérdés
2019. okt. 1. 06:01
 1/6 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
az élet célja az élet maga :)
2019. okt. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az utóbbival nincs baj, sokan szeretnek barkácsolni, férfiak között kifejezetten gyakori, hogy vesznek egy rozogább, régebbi autót és azt kupálgatják hónapról hónapra. Az első résszel kezdened kellene valamit. (am én is 23 évesen találtam meg a nekem való szakmát)
2019. okt. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond ezzel, ha van olyan, aki közben eltart.
2019. okt. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az is egy cél, amit megfogalmaztál hogy milyen autót és hogy szeretnél. :)


Egyébként szerintem alakul majd. Nem mindenki egyforma. Nekem mindig megvoltak az apró céljaim S aszerint igyekeztem ügyeskedni :)


De egyébként ezt nem hinném hogy ne lenne célod mi az amit szeretnél az életben? Biztos hogy vannak olyan dolgok amikre vágysz. Azok is célok.

2019. okt. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy van egy hobbid, egy álmod, amit meg szeretnél valósítani, az ok. Én is autób*zi vagyok, megvan már az álom "sportkocsi", már az előző generációból gyűjtök egy példányra, aminek hasonló lenne a sorsa (restaurálás, átépítés ki tudja, de otthon reszelgetném).

Viszont, hogy nincs jövőképed, karriercélod, terved az életre az ennyi idősen gáz. Ezek nélkül a álomautó sem lesz meg.

2019. okt. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az élet értelme az életút.

Ennyi erővel miért nem vagy autószerelő?

Vagy miért nem műhelyt veszel?

Nem lehetséges, hogy később megbánod az "elpazarol" éveid?

Gondold át mit csinálsz.

2019. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!