Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Fiúk! Nektek milyen lányok tetszenek? Mik azok az apró dolgok, amik megfognak?

Figyelt kérdés
Persze a külső is lehet ilyen, de azt inkább érzem változónak, mint magát az emberi szemelyiseget. Érdekelne,vannak - e olyan furcsa, kis dolgok amik számotokra egy adott emberben egyből megfognak?

2019. okt. 1. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Kedvesség.
2019. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem felszínes és nem anyagias.
2019. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2019. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

kedvesség, önzetlenség ami belsőből bejön

külsőre ha husisabb és mosolygós (ez persze részben belső is)

2019. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Az a segg, az a mell
2019. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Külsőnél fontos a lábfej, a szem, az arc. Belsőnél, hogy ne legyen hárpia, átlagos legyen.
2019. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Elsősorban az arca és a mosolya szokott megfogni. Persze az alak sem mindegy, de van olyan nő ismerősöm akitől elolvadok ha mosolyog főleg ha őszintén mosolyog.


Ilyenkor látszik a lányok arcán hogy nem az a megjátszott gúnyos mosoly, már a szemein is látszik.

2019. okt. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Nekem külsőre annyi hogy ne legyen ribi, legyen természetes, nem magamutogató


Belsőre legyen elfogadó, visszahúzódóbb talán mint én, ne legyen nyüzsgő tehát ne bulizzon ne ilyen nagy baráti bandákkal lógjon meg nem tudom, ne a tipikus menő vagy hercegnő lány legyen. Legyen hűséges, fogadjon el, jóba rosszba álljon mellettem, legyen megértő és cuki velem, és legyen igénye mondjuk sétálni a parkba és ölelkezni összebújni rengeteget.

nyugodtan lehet a "homár"szöveggel jönni nem érdekel :D

18f

2019. okt. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Őszinte

Erős

Kedves

Megértő

Kitartó

Fejlődni akaró

Szép arcú

2019. okt. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

Kedves, szorgalmas, nem egós,nem lusta, nem öntelt, realista, nem magamutogató, tettrekész, értelmes, nem manipulatív, nyilván ha felém érdeklődő az is bejön, nem telefonfüggő, nem Facebook függő, nem piás/dohányos, introvertált, nyugis személyiség, az is bejön ha valaki mindig elpirul, nem pletykás, nem foglalkozik mások magánéletével, nem keveri a sz.rt...hosszú a lista.

De igazából ezek alap dolgok lennének. Csak napjainkban az emberek egyre jobban kifordulnak magukból és ellenségesek egymással ,ami számomra undorító.

Külsőre nem vagyok kritikus mint a legtöbb férfi. Annyi hogy ne legyen kövér. Bejön például ha valakinek hosszú karjai , vagy hosszú keskeny újjai vannak, erre például fel szoktam figyelni.

2019. okt. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!