Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van a kisgyerekeknek...

Miért van a kisgyerekeknek meg a felnőtteknek ekkora pofájuk?

Figyelt kérdés

Van ez az alkalmazás a Tik Tok.Nem lenne rosz,de sok embert nem értek rajta. Nem tudom miért jó a 13 éves kis taknyosoknak hogy minél otvarabb kommentet fűznek egy videóhoz.

A kis 12 éves kisfiú ott k_rváik aztán azt se tudja mit jelent a szó. A felnőttek se jobbak, mert sok 30+ os is ott éli ki magát azzal,hogy beszólnak más külselyére. Azokat se értem akik oda írnak egy olyan pl hogy : B_szn_l_k.Erre miért van eszük? Kb ismeretlenűl leszólnak mindenkit pedig lehetne több agysejtjük,és mutatnának példát inkább. Akik ezt csinálják azok unatkoznak? Vagy egyszerűen annyira szánalmas az életük,hogy ez esik nekik jól?

Vagy mi készteti erre az embereket hogy bunkó gonosz dolgokat vagy éppen perverz marhaságot irogasson nyilvánosan?


2019. okt. 2. 23:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem, az internet az oka. Mármint az,hogy mindenki anonim. Ezáltal nem az van mint rég hogy menj oda,és mond a szemébe,hanem az hogy ismeretlenűl beugathatnak kilóméterekről. Érted. Következmény nélkül.

A kicsik nagyok akarnak lenni,és azt hisgik ettől azok lesznek.

A kisfiúk elsőve tólják hogy jahj ők már dgtak. Azt közben azt se tudják ,hogy van pcsük. Vagánykodni akarnak és ha ők egy nálluk idősebbnek beszólnak neten trágárúl az nekik nagy menőség. Ugyanez azoknak akik a bsználakokat írják. Egyedűl van mint a kisujj, és így éli ki.


Felnőtt esetben. Azok meg azt hiszik,hogy mert idősebbek, akkor ővék a világ és van egy kettő, aki beszól akár ok nélkűl ,mert szereti a vitát. Szereti felhúzni a másik agyát és akkor ő ettől jópofa mert megmondta a magáét.

2019. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jól van, mostmár vegyél vissza, sétáló hülyegyerek.
2020. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!