Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Min múlik, hogy vki "le tud-e...

Min múlik, hogy vki "le tud-e menni" gyerekbe?

Figyelt kérdés
És az jó, ha igen, vagy rossz?
2019. okt. 3. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Attól, hogy mennyire veszi komolyan magát. Én azokat az embereket szeretem, akik nem veszik túl komolyan magukat és képesek a gyermeki örömre és lelkesedére és a játékra, nem gondolják azt, hogy valamihez túl öregek.
2019. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
attol fugg, milyen szempontbol nezzuk. pl ha valaki gyerekesen lelkesedik valamiert, az nem feltétlenül rossz (valaki szerint biztosan, de altalanossagban nem) ahogyan az sem ha gyerekesen tud hulyulni. viszont pl ha gyerekesen hisztizik, vagy konfliktuskezelesnel gyerekes modszereket vet be (siras, zsarolás, kilepes a helyzetből), az mar nem tul jo.
2019. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy úgy tud gyerekkel játszani, hogy azt a gyerek is élvezi. Igazán játszanak mindketten.
2019. okt. 3. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt gyerekkora, őt is szerették, akkor ez alapján előjön a régi minta.
2019. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

A férjem ilyen.

Minden gyerekkel megtalálja a hangot, teljesen jópofán elbeszélget bármilyen korú gyerekkel. A gyerekek, pici-nagy imádják is, ha tehetik fürtökben lógnak rajta, szaladnak, keresik. Idegen gyerekek ugyanúgy, mint a rokonok.

Áruházban dolgozik, még 3 éves kis kínai gyerek is kitépi a kezét az anyjáéból és Papa!Papa! felkiáltással végigtrappolja az emeletet, míg meg nem találja valahol a férjemet.

De az állatok is így viszonyulnak hozzá, a legvadabb kutya, a macska aki senkinek nem engedi megfogni magát, télen a kismadarak akiket etet nem repülnek el, míg tölti az etetőt. Ilyen a kisugárzása.

Én nem vagyok ilyen, engem a sajátjaimon kívül idegesítenek a gyerekek, nem is tudok velük mit kezdeni.

2019. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten gyakorlas kerdese is, hogy minel tobb gyerekkel talalkozz, figyeld meg oket, es minel tobb pozitiv mintat lass (pl ovono, pedagógus, anyuka)
2019. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!