Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van rossz érzésem és...

Miért van rossz érzésem és izgulok amikor iskolába kell menni egy hosszabb szünet után?

Figyelt kérdés
Most középbe kezdek, de már izgulok,mit csináljak?

2019. aug. 23. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg visszahuzodobb vagy es felsz az emberektol. Legyel nyitott, baratsagos, pozitiv es igy szerezhetsz baratokat. Aki ilyen annak szuper elete lesz, mert sok jo ember lesz korulotte akik onmaga miatt szeretik.
2019. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amugy tényleg egy kicsit visszahúzódó vagyok, de nem az emberektől félek, hanem rossz hogy korán kell lefeküdni/kelni és nem lehetek kint egész nap meg a kutyáim hiányozni fognak.

De miért van az hogy nem bírom átérezni,hogy milyen volt nyári szünet előtti vasárnap lefeküdni időben?

2019. aug. 23. 12:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most kezdődik az utolsó évem gimiben. Arra kellene gondolnom, hogy már csak pár hónap és vége ennek a szörnyűségnek, de egyszerűen nem bírok pozitív lenni. Fojtogat az ottani légkör, utálom a közösséget, több órán keresztül nagyon nehezen viselek el annyi embert magam körül, ha csak belegondolok, már be is görcsöl a gyomrom.


Ha esetleg nem fog tetszeni a suli vagy olyan borzasztó osztályt kapsz, akkor lesz lehetőséged váltani. Tudom, hogy nehéz, de próbálj megnyugodni. Ha te nem is mersz kezdeményezni, de valaki tesz lépéseket feléd, akkor ne zárkózz be, ne taszítsd el őket magadtól. Én sajnos elkövettem ezt a hibát, de már késő változtatni rajta és annyira már nem is érdemes így utolsó évben.

2019. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még egyetemen is így vagyok.:D Majd megtudjátok! Kérdező, arra gondolj, hogy ettől rosszabb is lesz.
2019. aug. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már dolgozom, de emlékszem még jól erre az érzésre. Amúgy szabi után visszamenni a munkába dettó olyan rossz, itt is kelhetsz korán, kollégák szintén lehetnek hülyék, elvarasok sokkal több mint suliban. Igaziból az első két hetet kell tulelni, azalatt visszaszoksz a rendszerbe. Ha új helyre mész, keresd a többi visszahúzódó társaságát, társaságközepe úgyse leszel, ha nem vagy az a típus.
2019. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Azt tanacsolon hogy próbálj megnyugodni, nem vagy egyedül.

Valószínűleg azért izgulsz mert új közegbe fogsz kerülni, amikor én mentem először gimibe ugyanígy voltam vele.

Sőt, még most is elfog ugyanez az érzés pedig már 11.-es leszek és ez lesz az ötödik évem (azért az ötödik mert hatosztályosba járok) a gimiben. Plusz ez lesz az első faktos évem ami rátesz még egy lapáttal 🙃.

És nemcsak amiatt van rossz érzésem mert korán kell kelnem hanem mert gyakrabban fogom látni azokat az embereket akiket nem igazán szeretek, úgyhogy őket próbálom ignorálni. Stb.

De legyél barátságos és nyitott, szerezz barátokat aztán minden jobb lesz és túl fogod élni azt a pár évet. ☺️


Remélem tudtam segíteni. 😊

2019. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne túl éld, hanem élvezd ki. Szerintem a gimis évek sokkal jobbak voltak, mint most az egyetemi.
2019. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!