Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért csak internet...

Az emberek miért csak interneten keresztül tudnak szájhősök lenni?

Figyelt kérdés
Ha meg élőben kellene megszólalni össze húzná füle farkát. Miért ennyire gyávák az emberek?
2019. okt. 3. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért, te mernél?


Ami engem illet, mindig azt mérlegelem élőben, hogy megéri-e kinyitni a szám. Az esetek többségében nem, mert vagy a következmények lennének túl kedvezőtlenek, vagy a feszültségkeltésen kívül mást nem érnék el vele. Neten keresztül, főleg anonim oldalon azért ez teljesen más.

2019. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A trollok ilyenek. Neten nagy a pofájuk, mert a monitor megvédi őket a sallertől, élőben meg egy nyomorult kis majom az egész. Ki kell röhögni őket.
2019. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, létezik sok ilyen forma.
2019. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Örömmel közlöm barátom hogy nem tartozom az általad említett csoportba. Élőben is elküldöm melegebb éghajlatra aki nem tud uralkodni magán és interneten is. Viszont jogomban áll leszarni bármit és élek is a lehetőséggel mert nem vagyok olyan bohóc, hogy örömöt szerezzek és idegeskedjek.
2019. okt. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bárcsak ellent tudnék állni azoknak a bizonyos ingereknek..

Lehet nem törték volna el az orrom.

Lehet nem törtem volna el a csuklóm.

Lehet nem úgy mutatnának be mint az agresszív vadállat.

Mindeközben én sosem kezdtem, csak nem tűröm.

2019. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van egy fiatalember, aki az interneten nagyon vérmesen hirdeti a véleményét egy bizonyos témában, annyira hogy attól sem riad vissza hogy netes kinyilatkozásaiban fizikai inzultussal fenyegetőzik. Egyszer egy "rendezvényen" az ellenvéleményesek egy kisebb csoportja képviseltette magát, ahol poénból egy hölgytag oda ment hozzá, hogy utána üljön be velük sörözni meg beszélgetni, ő meg elfutott.
2019. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el kérlek az "Idiótákkal körülvéve" c. könyvet, és rájössz a társadalom működésére.
2019. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!