Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már veletek, hogy valaki...

Volt már veletek, hogy valaki személyesen is ellenszenves lett, mert olvastad, miket kommentel az interneten?

Figyelt kérdés
2019. máj. 31. 09:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt ra pelda. Tobbet elmond az emberrol kint barmi mas.

Volt egy ismerosom, 50 ev koruli mosolygos jokedelyu holgy, veletlenul lattam meg a kommentjet egy cikk alatt, ami egy plus-size modellrol szolt (roma szarmazasu): rohadt budos dagadt ciganyk....a

Szerinted?

2019. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Aha..vagy posztjai..sokat elárul tényleg.
2019. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Velem olyan történt, hogy kellemes ünnepeket kívántam valakinek, hogyléte felől érdeklődtem, levelemre nem érkezett válasz. Folyamatosan fent volt és egy olyan ember bejegyzését osztotta meg, szolgáltatását reklámozta, aki őt le akarta járatni a múltban, ártani akart neki. Az én levelemre pedig nem válaszolt...
2019. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Inkább az, ha látom, hogy egy mondatot nem tud helyesen leírni. A butaság egyik megnyilvánulása. Természetesen fordítva is működik. Ha valakinél azt látom, hogy tud írni, az pozitív benyomás.
2019. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Metionin ***** válasza:
100%

Volt. Egyik régi diáktársam akivel felületesen ismertük egymást, egy időben elkezdett olyanokat kommentálni állatos képek alá, hogy legszívesebben megmérgezné mindet, illetve egy cikk alá szmájlikkal körítve elmesélte hogy amióta gyereke lett, kidobta a macskáit és legszívesebben büntetné a kutyasétáltatást mert fél hogy a kutyáktól elkap valamit a babucika. Igazán sohasem ismertem de ezt nem gondoltam volna róla. Repült is az ismerőseim közül.

Másik diáktársam is azóta bolondult meg, hogy gyereke van, azóta állandóan a fészbukon ül és nyakra-főre posztolja a "1 like = 1 imádság a rákos Karcsikáért" típusú dolgokat. Meg random kiposztol szívecskékkel képeket habos-babos esküvői ruhákról meg egyéb cukiságokról. Amivel önmegában még nem is lenne baj de a csaj nem ilyen és sosem tetszettek neki az ilyenek. Valószínűleg az új kisgyerekes barátnőinek akar ezekkel imponálni, akik közt egyébként több olyan van, akik folyamatosan csúfolták a suliban és nem egyszer én védtem meg. Utána meg látom hogy kommentelgetnek egymás terhes meg babás képei alá hogy jaj de cukik vagytok stb. Elég elszomorító látni a régi barátokat ennyire kifordulni magukból.

2019. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert egy csomó ember szerintem azt hiszi, hogy amit a neten csinál, az nem is számít, és meglepődik, amikor ilyesmi miatt nem akar vele valaki barátkozni vagy randizni vagy akármi.
2019. jún. 2. 12:09
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mit kommentelt?
2019. jún. 2. 21:37
 9/14 Metionin ***** válasza:
Mostani: állatvédő egyesületnél önkénteskedek, múltkor kikerült egy fotó amin én tartom a kezemben a kidobott kiskutyákat. Valaki bejelölt a képen, így az megjelent az üzenőfalamon. Ismerős (azóta már ex ismerős) aki egyébként tök kedves nő(nek tűnt, gyerekét korrepetáltam), alákommentelt: fúj, tetves kis dögök. Na, ez?
2019. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem "rossz".
2019. jún. 2. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!