Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kamasznak lenni a legjobb?

Kamasznak lenni a legjobb?

Figyelt kérdés
Szerintem ha az elitjeben vagy genetikailag, nem gyakoris gondolkodással (mitugrasz kis hülyegyerek is az), nincs jobb életszakasz (15-20). Az a felhőtlen lazulás, boldogság ebben a korban van, első aranyos barátnő, bulik tökéletes a maga "drámáival" is, ha élvezheted, én nem tudtam.

2019. okt. 3. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Nekem kb. 10-12 éves koromig tartott életem legjobb időszaka. Viszont én nehezen beilleszkedő ember vagyok.


"Átlagos", mentálisan nagyjából egészséges embernek, ha a családban sincs nagy gond, akkor valóban a tinikor lehet a legjobb.

2019. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a masik oldalra nem gondoltal.

A vegtelen tanulni valo,(mert ha jol akrsz tanulni,egyetemre menni,ahhoz viszont kell) ami kb az egesz eleted kitolti. Amit leirtal kb. Azok csinaljak akiket nemverdekel az eletuk,esetleg olyan amihez nem kell leulni es tanulni.

Persze, ezek alol kivetel a nyari szunet vagy hetvege.

2019. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem is 10-12 éves korig volt a legjobb, de egész kamaszkorban éreztem, hogy most kéne a csúcson lenni, most kéne a legjobb formában lenni, buli buli hátán, csinos, aranyos barátnő, haverok, hulyules, hát nem úgy sültek el a dolgok... Igazából az embereknek két kategóriája van szerintem, akit a fellegekbe emelnek a hormonvaltozasok, és akit nem éppen, az első kategóriat nagyon irigylem :/
2019. okt. 3. 17:35
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Áh dehogy is jó a kamaszkor. Vagyis hát én örülök h túl vagyok rajta. Sokkal szabadabb az ember az iskolai évek után. De kinek mi a jó.
2019. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Max annak a legjobb a kamaszkor, akinek felnőttként szar munkája van.

Nekem ugyanolyan a felnőttkor, mint a kamaszkor volt, csak most suli helyett dolgozom és van pénzem.

2019. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2-es most mentem ki nemrég ebből a korból, tudom hogy vannak kötelességek, de ha jól érzed magad a bőrödben, remek emberek vesznek körül mindjártmas, na meg ha nem is leszel valami tanultember, ki a f__zt érdekel egy csodás lánnyal, haverokkal élményekkel az oldaladon, én azért is szarok már bele a karrierbe, tanulásba, mert mégis minek? :D rakásszar élettel...
2019. okt. 3. 17:41
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyetemre egyébként kB. normális ember szerintem nem is megy, az életrevalo gyerekeknek nincs idejük tanulni xd azokból lesz focista :D meg kitudja mi, de nem fogja a könyvet bújni naphosszat. Egyetemre járok, elég magunkra nézni, nem a pezsgoelet mintapeldanyai járnak ide, persze máshol lehet jobb a helyzet.
2019. okt. 3. 17:58
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Ja, és akkor már kötelező is őket követni?

Bar nem tudom,itt USA-ban programozokent e leg jól keres a bátyám.

Amúgy az élet egyetemen is megy tovább rendesen, talán még jobban.

Amúgy egyetem nyílván azért egyetem,te hat tanulni kell itt is.

2019. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A felsőoktatásban is az a nyerő, aki eleve jó képességekkel rendelkezik és relatív kecés tanulással ér el jó eredményeket, közben valamely területen kutat vagy diákként már korán a szakmában dolgozik és emellett még élénk társasági életet él.


Aki nem partiarc és nehezebben tanul, lassabban érti meg az anyagot, akár hétről-hétre tanul, azt lenézik.

Úgyse érti meg, csak magol és nem érti, a való életbeb, munkában nem fogja megállni a helyét - sütik rá.


Menő jól tanulni, de csak relatív kevés tanulással. A többi le van nézve.

2019. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen latom,egyetemista vagy,hat ez érdekes, nálunk itt folyik az élet. :)
2019. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!