Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan engedhetném el az...

Hogyan engedhetném el az illúzióimat az életről?

Figyelt kérdés

Hogy jól fizető jó munkahelyem legyen, minőségi életem, boldog párkapcsolatom. Ez mind olyan illúzió amik csak tönkre teszik az életemet, mert elhiszem hogy lehetséges, miközben az élet és a gyakorlat egyáltalán nem ezt mutatja. De se tehetségem, se szorgalmam, se kitartásom nincs semmihez. Csak sodródok össze vissza, délibábot kergetek, és már unom. A lelki egészségemnek sokkal jobbat tenne, ha képes lennék elfogadni, hogy én vagyok az a senki, aki a szüleivel él, szarul keres, és nem igazán tud semmi sikert felmutatni az életében.

Ha azonosulni tudnék azzal az emberrel aki vagyok, és nem akarnék magaslatokkal több és jobb lenni mint ami. Mert attól csak a folytonos csalódás ér. Szóval hogyan engedhetném el az illúzióimat az életről?


2019. okt. 4. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább hogyan merithetnél magadból..
2019. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy abbahagyod a fantáziálgatást és végre teszel is a dologért, vagy csak beletörődsz, hogy te nem érdemelsz ilyen életet, mert nem dolgozol meg érte és az van ami van
2019. okt. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nézd, tanulok, dolgozok, de egyszerűen nincs motivációm semmihez, csak szarabbul érzem magam az egésztől.
2019. okt. 4. 12:14
 4/9 anonim ***** válasza:

motiváció nélkül nem is lesz jobb


nekem elég jó életem van, sikeres vagyok és anyagilag is jól állok, de ez az egész csak a "mellékterméke" annak amit csinálok, a hobbimból jött ez az egész


te is kereshetsz olyan hobbit amit szívesen csinálsz, élvezel és mellette jobb életszínvonal is kísérheti

2019. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak nem találok ilyet.

A sarki boltban meg sajnos nem lehet motivációt venni.

2019. okt. 4. 12:27
 6/9 anonim ***** válasza:
milyen hobbijaid vannak most?
2019. okt. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag semmi.

Szeretek videójátékozni, de manapság nincs rá időm, energiám sok arra se.

2019. okt. 4. 12:37
 8/9 anonim ***** válasza:

én pl játékok miatt lettem programozó, több téren is dolgoztam/dolgozom

van aki emiatt lett grafikus, animátor...

de gondolom ehhez neked nincs motivációd, tehetséged

pedig jelenleg ezek a legjobb lehetőségek között szerepelnek, ha jó életet akarsz


ha sikert akarsz, azért meg kell dolgoznod

2019. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amit én akarok az a nyugalom meg a lelki béke, de ezek a vergődések csak elvágnak ettől.
2019. okt. 4. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!