Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor múlik ez ez az Instagram...

Mikor múlik ez ez az Instagram élet?

Figyelt kérdés

Teljes smink, mindenki vékony, luxus, összes pasi ezt kedveli

Ez mikor múlik el?

Van egy fiú azt hittem normàlis, de látom, hogy ezeketet a mű lányok kèpeit kedveli. Miért? Nem látja hogy èlőben ezek sokkal csúnyábbak?

Vissza fog valaha térni a való élet nem a közössègi oldalas magamutogatàs?


2019. okt. 4. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ma raktam ki egy aranyos képet az egyik teknősömről. Nincs bajom a platformal.


Tudom, nem erre kérdeztél rá.


Attól, hogy likeol valamit nem az az ideálja és nem olyan barátnőt keres, csak tetszett neki a kép.


Én hetero férfiként is likeolom az abszurdan kigyurt férfiakat mégsem tetszenek szexuális értelemben és nem is akarok úgy kinézni mint ők.


Szerintem kicsit térj vissza a földre és ne foglalkozz ilyen badarságokkal. Azzal főleg nem hogy ki mit likeol.

2019. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még rosszabb lesz idővel. Nagyon furcsa ez az irány, amerre haladunk. Sajnos.
2019. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 a kép amin csak egy lány van ott mi más tetszhetne neki mint a lány???!!!
2019. okt. 4. 17:50
 4/7 anonim ***** válasza:

3# Én is arról beszélek. A testépítős példámban.


Attól hogy likeolja nem biztos hogy az az ideálja.


Meg ... ha ne adja isten, netántán ténylegesen tetszik neki. Ki vagy hogy kritizáld?


Ha férfi nemiszerved lenne lehet neked is tetszene. Úgy könnyű azt mondani, hogy "Olyan mű, ronda, nem értem kinek tetszik" és ehez hasonló véleményeket alkotni egy olyan nemből, amihez nem vonzódsz, valakiről.

2019. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a photoshop és társai hatalmas urak a netes világban. Szerintem is teljesen gáz, de az van. Aki hülye, az erre liheg, aki nem, az meg szimplán nem foglalkozik ilyen felszínes dolgokkal.
2019. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, én is sokszor úgy érzem hogy egy nagy nulla vagyok ezekhez a tökéletes lányokhoz képest 😕
2019. okt. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai világban az a fő, hogy mit rak az ember a kirakatba. Ez a felszínes életszemlélet a Facebook-kal jött be, az Instagram meg rátett egy lapáttal. Múltkor azt olvastam, egy tanulmány kimutatta, aki többet van jelen ezeken a közösségi platformokon, depressziósabbá válik, mert óhatatlanul összehasonlítja magát az ismerőseivel, mert azt látja, nekik jól megy (nyaralás, szerelem, tökéletes test stb.), pedig az egész csak egy hazug kép sokszor. Mert posztolhatja valaki a pohár borát Badacsonyból, hogy éppen a szerelmével sziesztázik, de lehet, az illető kettőt se szól hozzá, mert annyira ellaposodott a kapcsolat ... Amit ugye a fészes meg instás posztok nem mutatnak. És hidd el, egy normális srácnak elege lesz a kirakatcsajokból, az egyenarcukból, egyenpózzal, egyenhajjal satöbbi. Biztos vagyok benne, ezeknek a bigéknek nincs egy eredeti gondolat sem az agyában. Akinek meg mégis, az nem teszi magát kirakatba, és megmarad eredetinek.
2019. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!