Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A jövőbeli terveid között...

A jövőbeli terveid között szerepel-e öngyilkosság, vagy semmi pénzért nem dobnád el az életed?

Figyelt kérdés
Én jelenleg úgy vagyok, hogy van még néhány dolog amit szeretnék megcsinálni, ha már itt vagyok, aztán vége.

2019. okt. 4. 21:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Szerepel hát. Ha mást nem, hát megöregedni és mozgásomban korlátozottá válni nagyon nem akarok. Meg amúgy is napi vágyakozás. Csak hát cudar mód gyáva vagyok hozzá sajnos.
2019. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Soha nem dobnám el az életemet! Mindig van kiben és miben reménykednünk@
2019. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
87%

Semmi pénzért!De jó is lenne teázgatni

a nappaliban a feleségemmel,még a gyerekek sütik a karácsonyi vacsorát,az unokák pedig mesélik hogy mi volt az iskolában és óvodában.Labdázni egy Papilon kutyussal,tévézgetni nap mint nap.

2019. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Szerepel, de még hagyok egy kis időt az életnek. Hátha a jövő fényesebb és egyszer kimászok a gödörből.
2019. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
semmi pénzért
2019. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Szerepel. 39F
2019. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%

Nekem lett egy ismerosom mondhatni rokonom ongyilkos.

Hulye hogy megtette. Kb ez a velemenyem.

En ugy vagyok vele hogy az elet nem csak az anyagi javak megyzerzeserol szol... innentol kezdve meg barmi gebasz tortenik, abbol is lehet tanulni nem csak egobol nyavajogni hogy NEKEM. De szar... :D

2019. okt. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Lehetséges.
2019. okt. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%

Zarojelben, baromi bena dolog ha egy ember ennyire fel az elet negativ oldalatol, a szenvedestol. En nem felek. Sot ha szenvedek azt is elvezem mert ÚGY állok hozzá, hogy ez is az epulesemet fejlodesemet szolgalja.

Ha magamra maradok akkor azert hogy elgondolkozzam azon miert tortent igy. Ha csoringer vagyok akkor azert. Rohanni a halalba, konyorgom minek? Jon az magától. Es egyebkent attol sem kell felni. De aki nem tiszteli az eletet, az nem is erdemelte meg. Sajnalom max hogy ilyen hulyen fogta fel az életét, és az egoja, érzelmei irányítják. Ez viszont oltari keves... aki ezen mem tud tullepni akkor az tenyleg csak szenvedve szenved... szar lehet. Mit mondjak. Szar lehet.

2019. okt. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Pénzért eldobni az életet? A pénzt utólag kapnám meg?
2019. okt. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!