Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy tudnátok elfogadni...

Ti hogy tudnátok elfogadni hogy a bőrötök hibája megbélyegzi az életeteket?

Figyelt kérdés

folyamatosan piros az arcom valamikor csak enyhén de valamikor nagyon bepirosodik, próbálom körülírni miről beszélek, és az a baj hogy elég nagy területről beszélek, és kb olyan a szín eltérés mint a hófehér fal és a piros festék..


1: enyhe: apró kis foltok vannak az arcomom, alig láthatóak, itt látszik hogy nincs vele baj, igazából ha ennyi lenne csak a baj akkor nem is zavarna, boldogan élném az életem,


Durván:


A problémám az hogy akár csak egy kis napfény, vagy ha melegebb van a kelleténél máris ilyen durván piros lesz az egész arcom és még ég is, arról nem is beszélve ha csinálok valamit akkor még jobban kijön,lányoknál próbálkozni nem is merek, és csak egyszerűen az utcára se merek ki menni, utálom magam, már néha az öngyilkosság is megfordult a fejemben, nem tudom miért ilyen, de nagyon zavaró, utánna néztem a dolgoknak és semmit nem találtam, Rosacea volt az egyetlen de az kizárva 19 éves vagyok és fiú, a család is sokszor szóvá teszi amikor ki vörösödik a bőröm durván, nincs életem és nem is lesz, ti ezt hogy tudnátok feldolgozni? Főleg úgy hogy az életeteket nagy részét úgy kell leélni hogy RITKÁN van az enyhe eset, és ha rossz időben mennem kell valahova akkor mindenki engem néz, és egyszer leült mellém egy szép csaj meleg volt és ilyen durván kivörösödött, és mindenki engem nézett, hogy lehet így élni? Hogy bírjam ki? Csak azért éljek hátrányban mert ilyen a bőröm? Mindig is depresszióra lettem ítélve és nekem sose lesz semmi jó az életemben? Előre tudom hogy fogok élni, egy kis házban egyedül, mert nem fogok kelleni senkinek... Ti hogy dolgoznátok fel ezt lelkileg? köszönöm ha elolvastad, és a válaszokat is előre köszönöm.



2019. júl. 15. 02:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Akárhogy teperek az életben nem jutok sehova, emiatt körülbelül nekem 10x több önbizalom kell bármihez is mint egy átlagos embernek, belefáradtam az egészbe, és nem látok semmilyen kiutat, nem is örököltem, a családba mindenkinek szép egyenletes bőre van, csak nekem van ilyen bőröm..
2019. júl. 15. 03:21
 2/14 anonymousreview60 ***** válasza:
78%

1. Na akkor most kellene pszichológushoz fordulni.

2. A férfiak a kinézetbeli hibát könnyebben ellensúlyozhatják sikerrel, pénzzel, horribile dictu szellemességgel.

3. Érdemes lenne kissé sminkelned a kontraszt tompítására.

2019. júl. 15. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fish1 ***** válasza:
88%

Szerintem ezt csak te látod ilyen súlyosnak. Egy igazi nő nem az arcbőrödbe, hanem a személyiségedbe lesz szerelmes és kb fel se fog tűnni az neki, amit ekkora problémának látsz.

Inkább azt mondanám, hogy a borzasztóan negatív hozzáállás az, ami hátráltat, olvasd csak vissza, amit írtál. Minden szavadból süt a negatívság.

Van ismerősöm, akinek egy nagy méretű tűzfolt van az arca egyik oldalán, állandóan látszik, mégis boldog házasságban él. :-)

2019. júl. 15. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Az "utánanéztem a dolgoknak" azt is takarja, hogy felkerestél bőrgyógyászokat? Szerintem inkább ezt lenne érdemes. Egyébként nem akora probléma mint amekkorának látod.
2019. júl. 15. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Aterzem nekem is problémás a bőröm, csak nekem kb. arcszerkezetet befolyasoloan, nem igazán tudom elfogadni, de nem tudok vele mit csinalni, voltam pár orvosnál. Igazából azt kell látni, hogy másnak is megvan a maga problémája, van akinek ennél nagyobb, ez van ez jutott, most hiába verjük magunkat a földhöz. Egyébként számomra vonzobbak azok a lányok akik nem rendelkeznek tökéletes bőrrel, meg kinezettel, sminket se szeretem, szóval a férfiaknál meg eleve meg kevesebbet kéne szamitania, csak találsz valakit akinek bejösz és neked csak a meleggel van probléma, ismerkedj télen :D
2019. júl. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem a lábam dagad be,és durván vörös lesz munka után melegben.Menj el bőrgyógyászhoz.Nekem az apró erek tágulnak ki melegben,ezért ilyen,de kaptam rá krémet,meg gyógyszert.
2019. júl. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi a bőrgyógyász diagnózisa?
2019. júl. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Maga lenne a megváltás számomra,ha csak ennyi bajom lenne,mint neked.


23 évesen 3-as,4-es,5ös csigolyákon nyaki sérv+megnagyobodott nyirokcsomók ,ja és mellékesen egy ritka neurológiai "betegségem" van,amire ha időben rájönnek

menthető lehettem volna(elméletileg) .2 hónap kórház,nyelőcső nincs a helyén 14kg leugrott rólam.Aludni nem tudok max 4-5 órát,mert az ideg méreg felszívódik amit kapok és visszaesem,aztán várnom kell,hogy hívjanak telefonon,hogy megkaphassam a Xeomin-t.Ráadásúl fáj a hátam,nyakam,szinte mindenem.Balra a fejemet nem tudom elfordítani.Kiváltó oka?Elég "vicces".Képet küldenék sírva fakadnál.Ja és a legszebb 0% esély a felépülésre.Ezt csak tömören írtam le.


Nos szerinted TE biztosan olyan rossz helyzetben vagy?Akinek oka lenne kinyírnia magát az én vagyok,de nem teszem.Szedd össze magad.Van egy tőled fiatalabb srác ismerősöm,neki is bevörösödik az arca és láss csodát van egy szép barátnője,humorérzéke is van és ráadásúl nem érdekli,hogy vörös az arca.


Ha durva voltam elnézést.

2019. júl. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%

Fogadni mernék, hogy nem olyan súlyos a helyzet, ahogy leírod. Abban pedig biztos vagyok, hogy senki nem bámul meg emiatt, maximum azt gondolják, hogy alkesz vagy.

A tanácsom, hogy menj el bőrgyógyászhoz, esetleg napozz, vagy járj szoláriumba, hogy ne legyen ilyen fal fehér a bőröd. Akkor nem lesz olyan nagy a kontraszt a fehér és a vörös közt. A barna és a vörös közt sokkal kisebb az eltérés, nem lesz olyan feltűnő. Sőt, ha jól sejtem, a bőr barna pigmentjei a kivörösödést okozó erek felett vannak, tehát elvileg takarják azt. Még jobb lesz a hatás. Próbáld ki, nyár van, semmibe nem kerül. Azért fokozatosan, ne egyszerre akarj leégni.

2019. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem az én problémám nagyobb akadályozó tényező a lányokkal történő ismerkedésben mint amit Kérdező leírt. Vak vagyok és van egyéb fogyatékosságom is, ennek következtében környezet szerint hiába nézek ki "átlagosnál jobban" akkor is el vagyok utasítva.
2019. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!