Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogos szerintetek, hogy...

Jogos szerintetek, hogy egyetemi kollégiumban furcsállják ezeket a szobatársaim?

Figyelt kérdés

Gyakran mosok kezet, késő este zavar ha hangzavar van a környezetemben, korán kelek, korán fekszek


Jogosan furcsállják ezeket?


2019. okt. 5. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekikmás szokásaik vannak. Neked meg az a furcsa, aki nem így él. Nincs ebben semmi jogos, vagy jogtalan.
2019. okt. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem jog, pusztán tolerancia kérdése. Te ugyanúgy jogosan furcsállhatod és elítélheted őket azért, mert zajonganak, mert nem mosnak sem kezet, sem fogat, mert hajnalig tanulnak vagy buliznak, mert nem figyelnek oda másokra stb.


A korán kelő-korén fekvő embert ún. pacsirta típusnak hívják. Született alkati dolog, nemigen tehetsz ellene semmit.

2019. okt. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Senki sem egyforma,minden ember különböző, hozzá kell szoknijuk.
2019. okt. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. okt. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyakran mosok kezet, a szobatársaim pont lexarják, hogy mit csinálok, mindenki a saját dolgával van elfoglalva.

Én is korán fekszem, ez sem érdekel senkit. Persze azt hozzá kell tenni, hogy nem várom el, hogy ha én mondjuk 10-kor lefekszem, akkor oltsuk le az összes lámpát és legyen néma csend, ha a szobatársaim még ébren vannak. Ha nagy a hangzavar, akkor bedugom a fülhallgatót, ha zavar a fény, akkor a fejemre húzom a takarót.

Én is korán kelek, de tiszteletben tartom, ha a szobatársaim még alszanak és nem kezdek el pakolni, tologatni a széket, csörömpölni, vizet forralni a szobában, a lehető leghalkabban intézem a dolgom.


Aki képes tisztelni az együttélés szabályait, azt nem fogják kinézni.

2019. okt. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy jogosságot kell keresni benne.


Lehet furcsállni, aztán ennyi. Nem mindenkinek való a kolesz, meg ki lehet fogni szar szobatársakat. Akkor viszont havi 60-70 egy szobabérlés, és ott os van lakótárs, csak a szobában vagy egyedül...

2019. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy fura. Amúgy is most jön már a zh időszak, a nap végére már ők is ki fognak dőlni. :)
2019. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!