Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem akarom élni az életem...

Ha nem akarom élni az életem mit tegyek hogy akarjam?

Figyelt kérdés
Nem akarok semmivel se foglalkozni, nem akarok dolgozni. Rosszul vagyok ha fel kell kelni. Leginkàbb a korànkeléstől. Tudom hogy ez depresszió, de nem akarom hogy begyógyszerezzenek. Mit tegyek?

2019. okt. 5. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Saját maga el kezdheted gyógyítani,csak azzal álltalában az a baj hogy ha jól érzed magad akkor tovább nem foglalkozol a dologgal,ha pedig újra vissza esel valami rossz eset miatt akkor akár súlyosabb is lehet a dolog, piszhiáter az nem nagyon ír fel gyógyszert szóval azt ajánlom, ki kell próbálni aztán dönteni, önismeretet is fog tanítani ami jó lesz.

Hány éves vagy? nem lehet hogy még kapunyitási pánikba szenvedsz?

2019. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fontos hogy legyenek terveid!!!
2019. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%

Akarod? Nem.

Nem akarod? Akarod.

Ha nem akarod, akarod,

Ha akarod, nem akarod.

Nem? Ha nem, hát nem.

-- Hiperkarma

2019. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Járj templomba. Imádkozz, hallgas prédikációt. Tudom, nem igazán dívat ilyesmit ajánlani a mai világban, de hidd el segíthet.
2019. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2019. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%

4-es.

Az ilyen vallási szekták agymossák az embert és kiölik a személyiségét.

Van egy ismerősöm, akit elkaptak. Öngyilkos is akart egyszer lenni. Az előtt a tekintetében még láttam valami értelmet. Amióta nagy templom járó lett, olyan üres a tekintete és annyi a személyisége mint egy sétáló halottnak. Komolyan ijesztő.

Úgyhogy én határozottan nem ajánlanám ezt senkinek. Az adomány címmel elcsalt pénzről meg még egy szót se ejtettem, nem is akarok inkább.

2019. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyan ez.. Majd ha lesz valakim jobban leszek :)

18f

2019. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az eutanáziát javasolnám. Mindenkinek jobb lenne így.
2019. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Korod, nemed megtudhatnánk?
2019. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A vallási szekta alatt amúgy a komplett keresztény egyházat értettem, csak nem akartam ennyire nyers lenni. Elképesztő, mi lesz egy emberből ha átmegy hívőbe.
2019. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!