Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt mar veletek olyan, hogy...

Volt mar veletek olyan, hogy ugy ereztetek megszeretnetek valtozni?

Figyelt kérdés
Mindig olyan kemenynek mutatom magam, pedig tok erzelmes ember vagyok. De felek ha megmutatnam az igazi enem, akkor sebezhetobb lennek. A mai vilagban ugy erzem egy ilyen lelek mint en tonkremenne ebben. Mert sajnos ha tul kedves vagy, kihasznaljak, de ha zarkozott akkor meg az a baj. De egyszeruen igy erzem magam biztonsagosabban, viszont nem ez az ahogy szeretnek elni.

2019. okt. 6. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Tök mindegy, mit csinálsz, a társadalom el fog ítélni. Szóval csináld azt, amit szeretnél.
2019. okt. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Ne félj a sebezhetőségtől, csak a gyenge ember fog visszaélni vele...
2019. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg ilyen fázisban vagyok. próbálgatok változtatni dolgokon magam körül több-kevesebb sikerrel.
2019. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokszor észrevettem, hogy vannak olyan tulajdonságaim, amik nélkül jobb lenne és ezeken megpróbáltam tényleg tudatosan változtatni és sokban sikerült is változnom. Viszont azt mondom, hogy a leghatékonyabb változási képességet csak pszichoterápiákon lehet elérni, mert itt feltárják a viselkedésed, gondolkodásod, érzéseid valós okait. Amíg ezek nem kerülnek napvilágra, addig eszméletlen sok energia változni akarni. Amikor meg ezekre a kapcsolatokra rávezet egy pszichológus, azok maguktól eltűnnek. Szóval az ilyen önismeretben segítő profik nagyon hatékonyak, teljesen megváltozhat az életed, rájössz hogy egy csomó minden csak fantázia, amivel akadályozod magad, csak gyerekkorodban ezt láttad otthon és ez totál lekorlátozza a világlátásodat. Ezek simán meg tudnak változni.
2019. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!