Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismersz olyan felnőtt embert...

Ismersz olyan felnőtt embert aki soha életében nem dolgozott?

Figyelt kérdés
Vagy pl dolgozott fél évet, de ez 20 éve volt. A mozgássérült, vak, autista, stb betegek természetesen nem számítanak, ők nem tehetnek róla, hogy nem tudnak dolgozni, vagy nem veszik fel őket sehova. Olyan emberekre gondolok, akik pl simán csak lusták, linkeskednek, alkoholisták, drogosok. Az a lényeg, hogy ők miből élnek.

2019. okt. 6. 23:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki előtt ott a lehetőség, hogy ne dolgozzon. Aki fennakad a nem dolgozókon, az valamilyen szinten irígy. Ugyan ki a fene dolgozna, ha nem lenne rákényszerülve?? Az igazság az, hogy mindenki rühell dolgozni, kivéve talán azokat, akiknek a hobbija egyben a munkája is, de ilyen emberből sajnos nagyon kevés van és amúgy jóból is megárt a sok. A hobbit is meg lehet útálni, ha napi fix órában muszájból is azt kell tolni, ha van kedv hozzá, ha nincs, mert abból jön az a szaros pénz.
2019. okt. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
Ismertem az utcánkban egy házaspárt. 20 évesek voltak amikor összeházasodtak. A nőnek sosem kellett egy napot sem dolgoznia. A férje eltartotta teljes mértékben, aki kijelentette, hogy a feleségenek csak szépnek kell lennie és otthon várnia őt. Még főzni se főzött a nő, volt bejárónő aki mindent megcsinált. Az asszony egész nap vagy a fodrásznál vagy a körmösnél vagy az edzőteremben volt. Tény hogy tényleg nagyon szép nő volt. De azt nem tudom miért, 40 éves volt a nő amikor szétmentek, ezután a nő szült egy gyereket egy néger hapsinak és az nem tartotta el őket, így a gyes után el kellett kezdenie dolgozni. De sehol nem maradt eddig meg, mert nem volt a helyzet magaslatán. Most egy butikban van. Mondjuk ott sem kell összetörnie magát, de nagyon öreg lett hirtelen. Már nem olyan szép és mosolygós mibt régen.
2019. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%

Persze . Én is ilyen vagyok :D Nem vagyok rá büszke és tudom hogy nem jó , de utálok dolgozni . Szerencsére a szüleimnek én vagyok az egyetlen gyermekük , így hát nem dobnak ki az utcára . Nekem jó is így .

Jobb , mint egy gyárban szenvedni .

Ha most eltartanak , minek menjek dolgozni ?? Értelmetlen .

Gondolom most sok embernek nem fogok tetszeni :D


31/F

2019. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%
Orbán Viktor
2019. okt. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%

#13

A párom ilyen. 3 év együtt, az elején: ,,persze, hogy elköltözünk"

Na azóta is költözünk... Annyira szerelmes voltam és ő eddigi életem legnagyobb csalódása.

Nem vagyok nagy igényű, tényleg csak a minimumot várom el.

Pl. az önállóságot, az önellátást.

Ő jövőre 30...

Ő is egyke és megfogadta, hogy ő soha nem lesz alkalmazott.

Nem csoda, hogy ott tart ahol.

Pedig kevés munkával is előrébb lenne, mint most. Vagy, ha épp azzal törődne csak amihez ért.

Viszont én már nem bírom tovább és inkább kezdek egy saját életet.

Mert az élet arra való, hogy éljük, nem arra, hogy elszaladjon mellettünk.

2019. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%
Utolso, egy napot ne pazarolj emellett a here mellett, poshadjon tovabb egyedul a valaga. Ha vmikor gyerekre, normalis ferfira vagysz, akkor ezt a toketlent gyorsan hagyd el.
2019. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%
Olyat igen, aki már minimum több mint 20 éve nem, ő gazdag emberhez ment hozzá, de 2 éve meghalt a férje, úgyhogy jó kérdés, mikor fog eljönni az a pont, amikor kénytelen lesz tenni valamit saját magáért (barátnőm szüleiről van szó egyébként).
2019. okt. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Speciel nem.

De olyan kapásból 20-30at is akinek rendszerváltás óta nem volt bejelentett munkahelye.Maximum nyári tavaszi idénymunka.

De van rengeteg cigány is ahol születik 4-5 gyerek és kvázi "belőlük élnek".

Rejtély hogy miből marad egyáltalán ételre pénz hónap végén.

De valahogy mindig megvoltak az ilyenek.

2020. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ötvenes pasit, levéltáros a végzettsége, de a munkanélküli központban letagadta, nehogy véletlenül munkát ajánljanak neki. Szülei tartják el, nem hajlandó leválni, pedig lakást is vettek neki.
2020. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ismerek a nagynénikémet most lesz 60 éves soha se dolgozot és korán reggel az utcában üvöltözik,hogy ki milyen meg olyan és leszid valakit akinek épp egy hete nincs munkája vagy ilyenek meg kibezéli közben ő sose dolgozott.

Nem csinál semmit csak egész nap az utcát beszéli ki míg a sulyosan beteg fiát meg elküldni.

2020. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!