Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gaz? Mit tudnatok...

Szerintetek gaz? Mit tudnatok tanacsolni? Nektek mi a velemenyetek? 18/l

Figyelt kérdés
18 eves lany vagyok. Amiota az eszem tudom neha a beszedem akadozott. Enyhe dadogas. Foleg ha stresszes vagyok es feszult kornyezetben vagyok vaagy olyanban ahol nagyon nem erzem jol magam, dadogok. Van amikor ez erosebb de akkor sem olyan veszes. De van amikor tenyleg nagyon enyhe. Akadozva beszelek neha. Es nagyon cinknek erzem. Mar voltam pszichologusnal is de az motival, ha elkerulok a suli vegevel egy nyugodtabb helyre akkor csillapodik mert nemmindenhol jon elo. Mit gondoltok ez nagyon ciki egy 18 eves lanytol? Tapasztalat esetleeg van? Sokszor ugy elsullyednek szegyenembe. A suliba nemvagyok jo kornyezetbe, itthon is gyakran vagyoo feszult. Ezis hozzarak ehhez. Dr mar csak ez az ev van ebben a suliban.

2019. okt. 1. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd magad olyan komolyan.Legyél bátrabb,legyél nyitott mások felé.
2019. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem ciki, ilyen előfordul. De gyakorlással lehet rajta segíteni.
2019. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem néha összegabajodik a nyelvem, vagy magamat javítom ki. Nálam ez azért van, mert a látvány és a gondolataim elterelik a figyelmem miközben beszélek.

Ha a beszédre összpontosítok, akkor semmi baj nincs.

A tanácsokkal egyetértek.

2019. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is dadogok néha, főleg amikor izgulok.
2019. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkerülsz nyugodt környezetbe, akkor megszokod és ott nem lesznek beszédzavaraid, de stresszes helyzetben attól még ugyanúgy igen. Gyakorlás segít. Meg egyébként is milyen nyugodt környezet? Ha egyetemre mész, ha dolgozni kezdesz, mindkettő stresszes.
2019. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, nyugi. Néha én is bedadogok, bár nálam nagyon ritkán fordul elő. Főleg akkor ha gyorsan akarok valami fontosat, gyorsan elmondani. Ilyenkor újrakezdem a mondatot és utána nem jön elő.
2019. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem gáz. Majd, ha sikerül elköltöznöd, és élheted már a saját életedet végre, akkor majd elmúlik a dadogásod. Ha már csak azzal foglalkozhatsz, amit szeretsz. Vagy legalább nem kell értelmetlenül minden tantárgyból remekelned, és még megszűnnek a szülői elvárások is. Szóval, ha ezek a dolgok kikerülnek majd az életedből. Ha már majd saját , új életet tudsz kezdeni. Amúgy szerintem próbáld ki,hogy eszel zabkorpát mindig egy kicsit beleszórsz a tenyeredbe otthon ,indulás előtt, és akkor azt beleszórod a szádba, és akkor utána megrágod, és lenyeled. Szerintem tökre jól fel tudja tölteni az embert. Asszem, van benne B-vitamin meg magnézium is. Most nem néztem utána, de pl az idegrendszernek az tök jót tesz, és énszerintem van benne, de most nem néztem utána, de szerintem mindig nagyon fel tudja tölteni az embert, tök jó tápanyagjai vannak.
2019. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Figyeljetek, nekem egy tökéletes lány ott kezdődik aki nem magamutogató trendi lány, nincs a közösségbe és buliba mint valami tipikus mai hercegnő, elfogadó hűséges és szeret jóba rosszba kiáll mellettem. Ez a fontos, nem pedig az ilyen mellék dolgok, akár barát akár barátnő, ez nem ciki inkább nagyon cuki :)

18f

2019. okt. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Nincs ezzel semmi gáz. Van, aki szemüveges, van, akinek lóg a melle. Nem vagynk egyformák. Neked ez a szexepiled.
2019. okt. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!