Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kéne tennem, hogy a...

Mit kéne tennem, hogy a nagymamám testvére békén hagyjon? 17/L

Figyelt kérdés

Nem tudom mi baja van velem. Folyton piszkál, hogy kövér vagyok és csúnya (mások pedig azt mondják, hogy nem vagyok az, múltkor elmentem edző terembe és azt mondták, hogy nem is kell sokat fogynom) ez teljesen össze zavar. Persze rá jellemző, hogy mindig gúnyolódik random embereken. Meg beszólogat, hogy mekkora gyökér vagyok meg ilyenek. És sokszor úgy beszél hozzám mintha hülye /fogyatékos lennék.

Mit tegyek?



2019. okt. 7. 13:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem veszel róla tudomást, másrészt ha jó a kapcsolatod a nagyiddal, akkor ő megkérdezhetné a testvérétől, hogy mi baja van. Amúgy nagyon sokszor csak irigyek a fiatalságodra. Ha te jól érzed magad a bőrödben , a
2019. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
akkor viselkedjen is úgy. Lehet van rajtad egy kis plusz, de az távol van a kövértől. Ha fogyni akarsz, magadd miatt tedd, ne azért mert Rózsi néni azt mondta.
2019. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igen de ő sem vékony és hát így 63 évesen nem is szép látvány. De mindig gyökerez meg hülyéz még idegenek előtt is. Pedig nem tettem semmi rosszat.
2019. okt. 7. 14:31
 14/24 anonim ***** válasza:
Megkeseredett vénasszonynak tűnik. A legjobb amit tehetsz tényleg az ha úgymond levegőnek nézed. Ne vedd fel a sértéseit mert neki az ad örömöt ha fogást talál rajtad (vagy bárkin). Csinálj úgy mintha meg se hallanád amit mond, vagy még tegyél is rá és nevetgélj, mutasd hogy boldog vagy, amikor piszkál akkor is. Ezzel fogod a legtöbbet ártani neki hidd el. Had keseredjen meg mégjobban magában, ne engedd hogy rajtad élje ki a frusztrációit. Legyél te az okosabb!!
2019. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Ő egy férfi!
2019. okt. 7. 15:09
 16/24 A kérdező kommentje:
De amit mondasz az jó
2019. okt. 7. 15:11
 17/24 anonim ***** válasza:
45%

Nekem egy hasonló, idős férfi szólt be a tömött buszon amikor felszálltam.

"Nézzétek milyen csúnya azzal a szemüveggel!"

Átlagos kerek (nem túl kerek) fekete, vékony keretes szemüvegem van.

Nyilván úgy tettem, mintha mise történt volna, de annyira kínos volt, ez a megjegyzés rengeteg idegen ember között.

Ilyenkor fáj egy kicsit, hogy egy olyan ember sincs a tömegben, aki rászólna az ilyenre.

Ugyanis ha mással történt volna ez, én biztosan mondtam volna, hogy szerintem nem ez meg az és pont.

2 szóval le lehet rendezni, ha valaki olyan.

Pontosan tudom, hogy csak rosszindulatú volt velem a nagypapa.

Ugyanis mindenki más dicséri a választásom, szóval egy ember rosszindulata semmit nem ér a többi véleménnyel szemben.

2019. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi nem láttam sehol hogy írtad volna hogy férfi, vagy csak én vagyok a vak és elkerülte a figyelmem :) de mindegy is, a lényegen nem sokat változtat :D
2019. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem írtam, nyugi. Amúgy köszi
2019. okt. 8. 06:20
 20/24 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy vénasszony a köreimben.. szintén a nagymuterom tesója. Őt az egész falu utálja szerintem.. nem normális,meg szerintem iszik is hozzá.

Mindig csak csúfol mindenkit,átkozódik,senki nem jó neki..mindenki bűnös csak ő a tökéletes.Ráadásul kétszinű is. Na meg imádja a xart keverni.

2019. okt. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!