Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kéne tennem, hogy a...

Mit kéne tennem, hogy a nagymamám testvére békén hagyjon? 17/L

Figyelt kérdés

Nem tudom mi baja van velem. Folyton piszkál, hogy kövér vagyok és csúnya (mások pedig azt mondják, hogy nem vagyok az, múltkor elmentem edző terembe és azt mondták, hogy nem is kell sokat fogynom) ez teljesen össze zavar. Persze rá jellemző, hogy mindig gúnyolódik random embereken. Meg beszólogat, hogy mekkora gyökér vagyok meg ilyenek. És sokszor úgy beszél hozzám mintha hülye /fogyatékos lennék.

Mit tegyek?



2019. okt. 7. 13:00
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Sajnálom. De legalább róla tudják az emberek milyen. Mondjuk az én mamám tesója még mindig férfi.
2019. okt. 9. 08:40
 22/24 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen ingyenélő, begyöpösödött nyugdíjas lehet, akinek az az egyetlen szórakozása, hogy a te generációdon - illetve rajtad, mert te vagy a szeme előtt prédaként - töltse ki az életének legnagyobb fájdalmait.

Ha én lennék ilyen helyzetben, messziről elkerülném. Tud egyáltalán rólad bármit is?

Mert az, hogy tudja a nevedet, a nagymamád a testvére és x-szer lát egy héten, NEM jelenti azt, hogy ismer.

A leírtak alapján nem lehetsz túlsúlyos, az, hogy ki “csúnya” és ki nem, relatív, - ha egy megkeseredett 63 éves vén vakegér szájából hallod, akkor ne legyen neked mérvadó.

Ha valaki pusztán a megjelenésed alapján tesz rád megjegyzéseket, az már rég egy jel, hogy egy borzasztóan unintelligens, gyermeteg látókörű emberrel állsz szembe, akit hiába térítgetsz, akinek hiába magyarázkodsz, akkor is beléd fog kötni, mert nincs jobb dolga.

Csak annyit mondanék neki, hogy keressen valami hobbit, ami leköti, foglalkozzon azzal, amit élvez, és fejezze be a cseszegetésedet, mert nem az az ember vagy, akinek elkönyvel, és szálljon le rólad, ha még arra sem képes, hogy legalább 50%-ban érdekelje, hogy milyen vagy valójában.

Nem te vagy a fogyatékos, hanem ő.

2019. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Nem nyugdíjas, bár a munkában nem szakad meg😂

Nem egyáltalán nem ismer, de sosem érdekelte senki személyisége, szereti az embereket kigúnyolni, (főleg,aki kövér) csak egy-két fiatalabbra mondja, hogy milyen jó s gge van meg de megb szná, (egyszer egy annyi idős csajra mondta, amennyi én voltam, akkor voltam kb 16) meg úgy általában szereti az embereket hülyének/fogyatékosnak beállítani, akkor is, ha nem mondanak semmi olyat, ami miatt annak lehetne őket titulálni, csak sajnos tényleg én vagyok közelebb.

2019. okt. 9. 09:53
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad! Senki emberi lénynek nincs joga így beszélni a másikkal! Olvass be neki jó hangosan, hogy veled nem beszélhet így, nem vagy a cselédje! Ne félj a csládodtól, ők is megérik a pénzüket, ha engedik, hogy a vén gazember így beszéljen veled! Én amikor a nagynéném eljött hozzánk és anyámat sértegette, 14 évesen kidobtam a házból! Semmire se becsülik azt, aki nem védi meg saját magát.
2019. okt. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!