Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, ha egy lány rondán,...

Az baj, ha egy lány rondán, férfiasan ír?

Figyelt kérdés

Többször megkaptam már, hogy igazán írhatnék már szebben, ha leckét másolnak rólam, odamegyek tolmácsolni, mert van, hogy nem tudják elolvasni. Dogáknál, beadandóknál törekszem a szép írásra, mert ugye tanári kézbe kerül, de a többi esetben úgy vagyok vele, hogy csak annyira kell, hogy szép legyen, hogy én el tudjam olvasni.

Ez baj, igénytelenség?

15/L(elsős gimnazista)



2017. okt. 10. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyaltalan nem baj, nem az irasod miatt fognak szeretni.:D

Attol, hogy lany vagy, nem kell gyongybetukkel irnod. Az ilyen aprosagok nem szamitanak, ne torodj azokkal, akik emiatt beszolnak neked.

2017. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Igazából az egyik tanár szólt be kicsit durvábban, és a lány osztálytársaim fele, a fiúosztálytársak harmada nem tudja elolvasni. Szóval olyan 14-15 ember előtt sötét titok, hogy mi van a füzetembe írva.:D

2017. okt. 10. 17:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem "baj", csak pozitívum a szép írás. Mint egy szépen kifestett köröm. De ha arra gondolsz, nem fogok egy lányt dobni amiatt, hogy rondán ír :D.
2017. okt. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Az en osztalytarsaim se tudjak elolvasni az enyemet, de oszinten szolva, meg a sajatjukat is alig-alig. Pedig nem is irok rondan, egyszeruen csak mashogy mint ok. Egyedin. Es ez termeszetes, gondolom te se tudod elolvasni mindenkiet.:D

Nalunk is van egy tanar, aki mindenkinek beszol, mert nem tudja megkulonboztetni az a-t az o-tol. Ez mar az o szegenysege.:(

Annyi a lenyeg, hogy tenyleg ne erezd magad rosszul emiatt. Hulyeseg.:D

2017. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj hacsak nem írnok akarsz lenni.
2017. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg olvasható,addig nem baj. Csak ne tünde-nyelven írj!:D
2017. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem, ahhoz köze sincs:D

ja és írnok se szeretnék lenni.:)

2017. okt. 10. 17:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de ha nekem beszólna valaki, hogy nem tudja lemásolni rólam a leckét, mert nem bírja kiolvasni az írásomat, helyreraknám, hogy akkor csinálja meg, ne másét másolgassa és akkor nem lesznek ilyen problémái.
2017. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem mindig másolja rólam, meg ez ilyen kölcsönös dolog, akinek odaadom, hogy másolja le, annak én is lemásolhatom később a háziját.
2017. okt. 10. 21:39
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Férfias írás?Nem tudtam hogy az írások is nemtől függenek. :D
2017. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!