Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem szokott ez (lent...

Titeket nem szokott ez (lent kifejtve) zavarni, amikor csak azért is heccel rokon/ismerős, hogy biztos jártok, ill. csorgatod a nyálad/kinézted magadnak egy olyan lányra/lányt, akivel csak simán elbeszélgettek?

Figyelt kérdés

Például (az én esetem):


Van egy egyetemi szaktárs (volt évfolyamtárs), akivel időszakonként el szoktam beszélgetni. Ill. zongorát kezdett el tanulni, de praktikusan nem tud hol a közelben gyakorolni, így most feljárt, ill. fel fog járni időnként gyakorolni.

(pszichológiai problémája van egyébként, tudom hogy kicsit érzéketlen/pszichopata dolognak tűnik, de engem csak az érdekel igazából, hogy azt lehet-e valahogy orvosolni, mérsékelni, milyen a "lefolyása, stb.-stb., ezért beszélgetek vele)


Van egy barátja is, aki fiatal Salsa tanár/tanársegéd, én ezt pontosan nem tudom, mindenesetre az általa (is) vezetett csoportba jártam egy ideig. Magyarán mondhatjuk, hogy a barátjánál tanultam latin táncot, ráadásul mondhatom, hogy elég figyelmes is volt velem szemben.


Erre jön a nagyszájú barátom/ismerősöm - apámhoz jár jogi tanácsokért -, és előtte/hallatára elkezdi, hogy Ő nem zavarja a randinkat ; vagy már nem is tudom, milyen kifejezést használt, de benne volt keményen az utalás, hogy én azzal a szándékkal "hoztam" fel.

Utána meg még felhív, és - nem ezért, de - egyből elkezd ordítani a telefonba, hogy reméli, hogy nem zavarja, meg Ő nem akarja zavarni a családalapításomat... -_- Úgy, hogy szinte biztos, hogy minden kihalladszódott. Miközben ott ül előttem a szaktársam (és amúgy pont egy lehet hogy számára nehéz kérdést próbált kifejteni).


Hát ez azért égő *kéne* legyen.. Vagy nem?

Éspedig nem az én részemről.


Egyszóval ez engem idegesít, irritál, stb-stb. Amit az ember akkor érez, ha úgy látja, lejáratják más/mások előtt egy amúgy felejthető poénnal.


Nem ez az első alkalom amúgy.

Az apám is már csinálta ezt velem (Ő csak velem szemben, nem így vagyis másféleképpen tróger módon), akkor ráadásul egy kétgyerekes anyukával kapcsolatban (aki OKJ-n volt a szaktársam, s utána is egy ideig tettünk egymásnak szívességeket).


=(


2019. okt. 9. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
De szeretnél járni a lánnyal, nem?
2019. dec. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

???

Ööööö.... Azt hiszem... ja várj, már emlékszem : !!!NEM!!!


>(

Mintha nem olvastad volna el a kérdést.

Na mindegy, nem is aktuális már.

2019. dec. 19. 04:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!