Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megfogadtam nem iszok alkoholt...

Megfogadtam nem iszok alkoholt addig amig nem talalok egy jo allast, csinaltatok e mar ilyet? Ha igen hogy birtatok?

Figyelt kérdés
Nem mintha telne ra. De megfogadtam nem iszom ki a hutobol a piàt. Ha munkaugy berak tanfoltyamra azt is elfigadom magamnak. Ha lehet meg jelentkezni, az se biztos. Ki hogy birta??

2019. okt. 9. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Sose voltam sokáig állástalan és ha kedvem volt, mindig volt miből inni.

Nem tudok ilyen szánalmas szintre süllyedni, bocs.

2019. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig igyál amíg nincs munkád. Ami a csövön kifér. Utána kevesebb időd lesz rá
2019. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
De nincs pénze rá. A gyárban csak 2 hétig bírta, abból nem jött össze egy rendes fizetés se.
2019. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az alkoholt, úgyhogy ez nálam nem pálya. Neked sok sikert és kitartást a kihíváshoz!
2019. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sose lesz munkád, akkor sose iszol többet? Hülyeség...
2019. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
A következő fogadalom mindenképpen ennek az oldalnak a hanyagolása legyen.
2019. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az még haggyán; én megfogadtam hogy addig nem iszom alkoholt, ameddig nem lesz barátnőm! Sok értelme nincsen, mert ezzel csak rontom az esélyeimet úgy tűnik... Az elmúlt 11 évben ittam és nem lett barátnőm, most a következő 11 évben nem fogok inni és úgy sem lesz! 😀😀 Milyen jó is ez, de legalább a májam megmarad öregkoromra! Haha! 😀😆 Munkaügy? Gondolom azokra a köztisztviselőkre gondolsz akik felveszik a fizetésüket, de amióta világ a világ a fülük botját sem hajlandóak megmozdítani ha bemegy oda valaki... Ahányszor ott voltam egyszer sem kaptam tőlük munkát...
2019. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!