Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről...

Mi a véleményetek erről korrekt ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Az egyik mondjuk barátnőmmel megvolt beszélve hogy ma sétálni megyünk.Először írt,hogy később indul mondtam rendben majd kicsit később írt változott a terv inkább menjek hozzá mert átjönne egy másik barátnő akivel én már nem igazán tartoma kapcsolatot azt mondtam nem biztos,hogy megyek mert vendégem lett időközben. Nem írt szerintem tudják,hogy nincs kedvem a másikhoz. Az oka kétszínűnek tartom,folyton a saját gondjait hajtja,velem szemben kiközösítő volt,kihagyott összejövetelekből,nem emlekezett meg a születésnapomról de erre vonatkozóan utána vi ikus célzásokat tett.Befejezettnek tartom a kapcsolatot,beszélni se akarok velük róla. Nem érdekel az egész, nem hiszen, hogy változott csak lelki szemetes voltam neki.Mostanában felakarja venni velem a kapcsolatot gondolom trutymóban van azért.Máskor is az illető akivel sétáltam volna jött hozzám ők összetalálkoztak és mondta neki eljönne hozzám ő is,így kész tények elé lettem

állítva.


2019. okt. 9. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Loading.......

Incorrect viselkedés!!!

2019. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gondtalan általános iskolás évek...

Neked kellene megtörni az inkorrekt viselkedés körét és nem beszállni (vendéget kamuzni). A barátnő nem is biztos, hogy tudja mi a helyzet a harmadik féllel

2019. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az élet túl rövid ahhoz, hogy ilyen dolgok miatt aggódj
2019. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!