Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mikortol szamit...

Szerintetek mikortol szamit valaki r***bnacnak?

Figyelt kérdés
Oltozkodesre es viselkedesre egyarant gondolok

2019. szept. 29. 09:28
1 2
 1/12 Sunshinedoll ***** válasza:
69%

Szerintem mindenki öltözködjön úgy, ahogy akar meg szexejen annyit, amennyit akar.

Férfiak miért nem aggódnak sose azon, hogy mikortól számítanak hímr-ngyónak?

2019. szept. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Viselkedésre inkább.

Megcsalás.

Ha kihasználja a másikat,pl. Szex miatt. Azt hiszem leírtam pár napja mit jelent.

Öltözködésre egyáltalán nem. Az öltözködés csak feltűnési viszketettség,illetve szexuális figyelemfelkeltés. Szereti ha felfigyelnek rá a pasik. Ezzel szerintem nincs gond. Ha szexkapcsolatai vannak az sem ribiség. Vagy ha váltogatja a szexpartnereit,az sem. Ha egy szűz férfit lenéz és egyenesen undok vele akkor erkölcstelen,és buta.

2019. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Aki mindenkivel lefekszik csak velem nem az az.
2019. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Akiről jogtalanul elterjesztik, holott nem az.
2019. szept. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
3-as válasza jutott eszembe nekem is. Mindenkivel kivéve velem. Szóval az irigységet jelzi részben...
2019. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Másodikkal egyetértek, olyasmit akartam írni, mint ő.
2019. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Aki szexert cserebe barmit elfogad, az ribizli.
2019. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ott kezdődik a r*.ancoskodás,hogy nap mint nap rakja fel az Instagramtól kezdve a Facebook-on át,egészen az anyámtyúkjáig a csücsőrítős,haspólós,csókolózós,nyálas képeket.
2019. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Aki tudatosan csinálja.

Külsőleg direkt kihívóan öltözködik,hogy mindenki megbámulja. Nem egy konkrét személy figyelmére vágyik, hanem mindenkiére, aki térben es időben egy helyen van vele. Aki elvárja, hogy mindig ő legyen a legszebb, legcsinosabb, legszexibb, stb. Ez feltűnési viszketegséggel és felszínességgel is párosul. Illetve aki télen nem tud évszaknak megfelelően öltözni,nyáron pedig túlságosan sokat mutató/abszolút semmit nem takaró ruhát visel.

Belső tulajdonság/viselkedés nekem nem az, akinek szexkapcsolatai voltak, vagy vannak, vagy több férfival is volt. Sokszor az ember csak később jön rá, hogy milyen a másik, nem feltétlenül derül ki minden egy két hónap után. Nálam az r.bancos,amikor valaki tudatosan cserélgeti a partnereit, hogy minél több legyen, nem törődve a másik érzéseivel. Akinek az egojat növeli egy újabb numera,akinek nincs szüksége egy férfira, csak akkor, ha szexre van szüksége. Aki csak használja a másikat, akár anyagi, akár érzelmi tekinteben, vagy amig érdekében áll.

Összességében szerintem ez egy nagyon komplex jelentéssel bíró szó, nálam ezen tulajdonságok összessége az, ami a r.banc szóból eszembe jut.

2019. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az öltözködés nem meghatározó szerintem. Lehet egy szolidan öltöző nő nagyobb ribi mint aki sokat mutat.

Viselkedésre szerintem az a ribi aki mindenkinek játssza az eszét, flörtöl miközben kapcsolatban van/kihasználja a párját, csak az anyagiak miatt van vele, stb...

2019. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!