Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem magam a világ...

Miért érzem magam a világ leghaszontalanabb élőlènyének?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom hallok arról, hogy a lányok gyengébb nembe tartoznak. Ez teljesen rendben van. Én mégis szégyellem magam amiatt hogy lány vagyok, pedig tisztában vagyok azzal, hogy nem én választottam ezt magamnak. Ez az érzés csak nő, emiatt nincs barátom évek óta. Egyszerűen egyik nemhez sem vonzódom, viszont így sosem lehetek boldog. Valaki tud adni tanácsot?
2019. okt. 10. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Tinédzser vagy esetleg? Mert ha igen, akkor teljesen érthető, ha kissé elveszettnek érzed magad.
2019. okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Amióta az eszemet tudom hallok arról, hogy a lányok gyengébb nembe tartoznak. Ez teljesen rendben van."

Miért lenne rendben? Miért kéne mások véleményét tényként kezelned? Miért fogadod el előre, hogy gyenge vagy, amikor lehetsz erős is, ha úgy döntesz és megteszed a megfelelő lépéseket, beleteszed a kellő munkát? Miért hiszed el másnak, hogy nem érsz semmit, ahelyett, hogy csak azért is megmutatnád, hogy igenis érsz? Miért gondolod azt, hogy nőként nem lehetsz erős, okos, sikeres?

Szerintem fordulj pszichológushoz, de minimum keress egy önismereti csoportot. Nem szégyen segítséget kérni, ha egyedül nem tudod levetni ezeket a mintákat. Ismerd meg önmagad, ismerd meg az értékeid, építkezz azokra. 2019-ben Európában nem vagy elnyomva, csak rajtad múlik, hogy mit kezdesz azzal, amit a természet adott.

2019. okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Dilidoki ÉS sport.


Vagy egy FÉRFI! Nem kismajom, hanem FÉRFI!

2019. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk, ez a történet hozzátett sokat a megìtèléseinkhez az emberekkel kapcsolatban.
2019. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

Hanyagold a parasztokat. Figyelj ide, ne külsőre menj, se magadon se másokon. Meg kell találnod azt akinek a mindene leszel érezteti veled mennyire fontos vagy mert te is ugyan annyit érsz mint mindenki más (kivéve a magamutogató csitrik mert ők egy kanyit sem érnek)

Én is hasonlóan vagyok, nem érzem magam hasznosnak stb, sem olyan nem vagyok mint a kortársaim, se barátok se barátnő az utóbbi mindennél jobban zavar, én személy szerint csak annyira vágyok hogy legyen aki elfogad és mellettem áll. Ha van aki érezteti a másikkal mennyire fontos akkor ez változhat. Mondanám hogy írj ha szeretnél, de nem hiszem hogy egy lány pont ilyen srácra vágynak, se macsó nem vagyok se nem bulizok, meg persze a korodat sem tudom :D De te is ugyan olyan szuper vagy.

18f

2019. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!