Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rosszindulatú a tini...

Miért rosszindulatú a tini fiúk többsége?

Figyelt kérdés

Még az introvertáltak is tele vannak gonoszsággal és megvetéssel, a többiről meg ne is beszéljünk.

(A kérdés nem a tinilányokról szól, szóval ha tőlük van véleményed, legyszi fejtsd ki máshol. Van ezer meg egy ilyen kérdés)


2019. okt. 11. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem a "tinifiúk" rosszindulatúak, hanem az emberek úgy általában, férfi és nő egyaránt. Egyébként az indok az, hogy folyamatosan csalódnak az emberekben, nem tudnak megbízni senkiben, plusz ott az iskolai, munkahelyi nyomás is.
2019. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Én introvertált depressziós szerű vagyok, ami annyit tesz nincsenek barátaim, nincs senkim. De próbálok nyitott lenni találni egy lányt aki ismeri a hűséges és elfogadna maga mellé, összebújhatnánk stb, és nem ezer kilóméterre van pesttől. Akármikor akárhol "póbálkozok" például anotalk, én mindíg kedves vagyok, érdeklődök hogy van, mit szeret, próbálom megismerni, de a vége vagy az hogy messze lakik, vagy nagyon az elvárásai, vagy egy bunkó plázacica, vagy a tipikus "holnap beszélünk" és reggelre tiltva vagyok.. Pedig elhordanak minden aranyos srácnak, érdeklődök, próbálom megismerni őket, tényleg csak szeretni akarok és szeretetet kapni, de én úgy veszem észre a lányok is ugyan olyan bunkók mint egyes paraszt macsó srácok.. Sajnos minden hiába... pedig én tényleg megpróbáltam, de így nem érdemes élni, mert ez a magány ahogy a fajtánkat gyűlölik, ez igy nem élet, képtelenség egy ölelés és szeretet nélkül egyedül élni. Gonoszság, tudok az lenni, de megcsaláson kívűl soha még egy pofont sem tudnék adni egy lánynak se, még a magamutogató szennyeknek se. Hiába, akik szeretni akarnak azokat mindenki elutasítja, aki miatt majd sír az után meg koslat.

18f

2019. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van. Kérdező,ez már egy modern világ.

Azért,mert amennyiben én csak bantast kapok,az nekem nem lesz jó...nem fogok egyből mindenkinek mindent odaadni,nem vagyok egy senki,hogyha xy kér valamit,azonnal rohanok. Legyen szó bármiről. Nem fogok egyből elfogadni mindenkit és megbízni benne. Nem papucs vagyok,és nem is irányítható. Mostmár óvatos üzemmódba vagyok. Szűrő van bennem, trutyi nem kell. Azon ha átmegy az ürge,akkor oké, ha erre sem képes valaki,akkor viszlát,nem nagyok a kritériumok,ha logikusan nézzük, de manapság már azok. Egyébként introveralt vagyok szerintem legalábbis. És igen,eleget kaptam,eleget láttam,tapasztaltam ahhoz,hogy mélységesen gyűlöljek nagyon sok mindent. Amit tapasztalok,az úgy van,semmit nem lehet bemagyarázni nekem, ha azt látom,hogy 10 bűnözőből 9 cigány itt Mo-n, akkor hívjatok fasisztának,nem érdekel. Én meg azt utalom,hogy mindenki olyan szinte pozitív olyan xar dolgokkal,hogy hihetetlen....Ha benne állnánk egy tonna xarban,akkor is a dolog jó oldalát nezné,hogy nem fazunk. Egyszerűen nem minden pozitív és jó. Ez nem a semmiből alakult ki kérem szépen,a sztereotípiák,tipikus viselkedesek,gondolatmenetek nagyrésze azért alakult ki,mert ez volt a tapasztalat. Tudom,hogyha kiteszek egy táskát valahova,úgyis ellopják,az ott nem marad, ha annyi eszed van dobd oda a bankkártyádat az utca közepére, és a pinkódot is írd egy papírra mellé. Az emberek nem lopnak,nem mindegyik,ne általánosíts.(Amint valaki ezt kimondta leírta magát,nagyokosok mottója) Ne gyűlöld azokat a dolgokat,amik csak xart hoztak neked. Ne gyűlöld a roma itteni lakosságot,adj nekik szállást,aztán kilopjak alolad az ágyat is reggelre. Kisgyereket be dobják az ablakon. Miért vagy fajgyűlölő? Ennyit erről. Ha valakinél ilyet tapasztalsz a legjobb amit megtehetsz : -Megmondod neki,hogy megérted,hogy ezt és ezt miért nem bírja, és bebizonyítod,hogy van ennek egy jó oldala,és te csak ezt a jó oldalát fogod tenni...

2019. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Lepontozók hol késtek már?
2019. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
1. Ott a pont.
2019. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok, ne izgulj, én privátba is kapom az ivet mekkora nyálas szar vagyok.. Tudom, egy lánynak se kellek, tapasztaltam :(
2019. okt. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még nem kaptam egy aranyfogú nagyokostól sem most,csak,egytől,aki helyesli,amit a pszichiátria csinál,és hogy az jó úgy. Arról meg nincs tudomása,hogy mennyi "gyógyszert" etetnek az emberekkel,elég meglepődött volt😂
2019. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!