Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sikítanak a filmekben a...

Kustany kérdése:

Miért sikítanak a filmekben a nők, ha hullát találnak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen valószerűtlennek tartom, hogy az emberek ilyenkor sikongassanak. Tök más köti le a figyelmüket. A filmekben is csak a nők sikítoznak, a pasik nem. Ők viszont szinte mindig.

Mi az oka?



2019. okt. 11. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
A filmekbe hatásvadász dolgokat kell tenni, hogy a nézők ne aludjanak el rajta.
2019. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

És mikor lezuhan valaki a magasból? Ott aztán ordít férfi, nő, kivétel nélkül.

Sajnos én láttam ilyet élőben. De csak a puffanást hallottam.

2019. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Miért, mit kéne csináljanak? Röhögjenek,vagy mit várnál? Sikítozó férfi :D Na még csak az kéne ! Azért sikítanak, mert megijednek. Nem a hullától, hanem gondolom, magától a ténytől, hogy ott valami borzasztó történt, sőt, lehet hogy még mindíg veszély van ott, ha gyilkosságnak tűnik a dolog. De főként azért sikítanak, mert ez egy filmjelenet, ezt kell csinálniuk.
2019. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én elég sok gore videót néztem már, hát a nagy részében akad egy vagy több nő aki úgy visít mint a fába szorult féreg a látványtól.
2019. okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a nők már csak ilyenek . : (
2019. okt. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát. anno néma film volt, nagy nehezen megoldották a hangot is a filmeken azóta síkítanak a seksz filmen is.
2019. okt. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy a nők ilyenek-e de így vannak ábrázolva. Miért?
2019. okt. 12. 16:39
 8/8 MalomN ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem én is elvissantám magam, nem tudom te hogy vagy vele...
2020. máj. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!