Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tetszik nekünk ha...

Miért tetszik nekünk ha emberek halnak meg a horror filmekben?

Figyelt kérdés
A legtöbben szívesen nézünk ilyeneket, sőt egy helyen olyan kommentet olvastam egy film alatt hogy nem ömlött vér.

2019. márc. 1. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nem tetszik..nem is nézek horrort,mert egy adag sablon szar..... egy film van,ami számomra művészet azaz Ördögűző...
2019. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem. Régebben néztem a borzongás miatt, de az a világ amit támasztott bennem az nem tetszett.

A halál megélésének egy fajta alacsonyrendű megélési vágya lehet ez...

2019. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2019. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

Neked lehet, hogy tetszik, de nekem nem.

Soha nem nézek horrort (egyszer próbáltam, de nem bírtam csak 40 percig) van elég stressz az életemben ez nélkül is. Betegesnek tartom, akinek tetszik, érzelmileg szegénynek...

2019. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Én elsősorban a hangulat, atmoszféra miatt kedvelem a horror, thriller filmeket s főleg a 90-2000 körülieket, meg viszont az olyanokat kerülöm ami csak a kínzásról, eltúlzott erőszakról szól az nem nekem való, remélem érted.
2019. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2019. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Minek ez az álszenteskedés? Nem gyártanák tucat számra a horror filmeket, ha nem lenne komoly érdeklődés iránta. Miért kell az én személyemre fókuszálni, és rám fektetni a hangsúlyt, mikor nem is az volt a kérdés, hogy nekem miért tetszik, hanem embereknek, a legtöbbünknek ahogyan írtam is fent. Ti annyira ellenségesek vagytok, pedig ez egy szimpla mindennapi kérdés. És nem azt kérdeztem hogy kinek nem teszik, és utálom hogy magyarázkodnom kell itten. Én vagyok a hülye hogy szóba állok veletek. Ezt elismerem.
2019. márc. 1. 20:26
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
mi van veled kérdezö? Megjött?:D
2019. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
En kifejezetten azért szeretem mert szeretek borzongani. Igaz utána mindig beképzelek hülyeségeket de nem baj, akkor is jól esik a borzongás. Ez olyan mint hogy a kígyók a legnagyobb félelmem de azért megnézem őket akár képen akár élőben 😀
2019. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
Agyvérzést ne kapjál azért...
2019. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!