Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a fázás? Mindenki...

Mi ez a fázás? Mindenki kabátban mászkál? Nekem pólóban is melegem van?

Figyelt kérdés
Nem is értem. Csak nekem van melegem 25 fokban? Vagy azért hiszik azt hogy fel kell öltözni mert azt írták hogy hideg lesz? Szerintem nincs is hideg.

2019. okt. 11. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%

Én eléggé fázós vagyok, nekem ez már hideg ami most van.


Bárcsak mindig nyár lenne, komolyan mondom utálom a hideget főleg télen van tele a tököm az egésszel.

2019. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Vékonykabátról hallottál-e már? ^_^
2019. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom hogy nem fázol, én személy szerint azért veszek fel pulcsit és kabátot mert fázok. Reggel még sapka és kesztyű is kellhet. Ja és a vastag zokni is előkerült. Nem vagyunk egyformák.
2019. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Van, aki dolgozik, meg ilyesmi, és egyik napszakban megy, másikban jön. Ha nem veszi fel, reggel fázik, ha felveszi, délután megsül. Mi ebben a bonyolult?
2019. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Reggel én is viszonylag korán megyek dolgozni, ma is 10 fok volt amikor elindultam. Délutánra már sok volt a kabát. Irigyellek hogy te nem mész sehova olyan korán hogy kellje a kabát :)
2019. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Én fázós vagyok, pl. a mostani nyáron nem éreztem annyira meleget, hogy a hosszúnadrágot rövidre cseréljem. Gondolom te meg majdnem megsültél. Nem mindenki ugyanolyan
2019. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Valamelyik reggel 7 órakor 5 fok volt! Menj ki akkor pólóban. Nem dolgozol hogy délután mozdulsz ki?
2019. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
:O áh nekem 10 fokban is melegem van, de igazából 0 fokban is, nyilván velem van a baj...
2019. okt. 11. 21:00
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem csak délben dugnád ki az orrod a lakásból, akkor talán éreznéd, hogy reggel odakint már igencsak hideg van. Ráadásul akik reggel, este közlekednek mondjuk munka miatt, azok kénytelenek jobban felöltözni. Délben persze megsülnek. Mert köztudott, hogy az átmeneti időszakokban sokszor nem tudja az ember, hogy öltözzön. Ma én is csalódtam, mert azt hittem, hidegebb van, úgyhogy bokacsizmát, garbót meg kis dzsekit kaptam magamra, aztán meg hamar belesültem. Voltak kabátosok, de voltak akiken csak nyári blúz meg nyitott cipő volt. De engem nem érdekel, kin mi van, engem se nézzen senki. Leszarom, ha valakinek nem tetszik, hogy fázom.
2019. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Én ekkora szar hsz-t még nem láttam. Utolsó.
2019. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!