Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért járnak még mindig...

Miért járnak még mindig kabátban meg sapkában az emberek, amikor van már lassan 25 fok?

Figyelt kérdés
Rövidujjúban és rövidgatyában is melegem van.Erre azt látom,hogy szinte mindenki hosszú gatyában,kabátban járkál,valakin még sapka is van.

2019. ápr. 28. 12:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
:)) Én most kint ülök a teraszon és kabát ill. sapka is van rajtam. Egyáltalán nincs meleg.
2019. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Gyere ide Békés megyébe, rövidgatyában és pólóban. 10 fok van, szakad az eső, fúj a szél.

Élvezni fogod.

2019. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó neked. Itt második napja szakad az eső és fúj a szél.

Nem tudom merre laksz.

N

2019. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem esik az eső, és 10 fok van, de mindegy...


Egyébként pl. ha reggel mész a munkába, akkor még hideg van, és kell, aztán nappal meg haza kell vinni valahogy, és kézben hordva se kényelmes. Ha délután mész, akkor este kell. És a többi.


Most pont az az időszak van, amikor a nap egyik felében nem ugynaz az ideális, mint a másik felében. Csak nem hagyod ott a ruhát a munkahelyen, és veszel újat minden nap...

2019. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ma nincs túl meleg (Bp), bár a sapkán én is csodálkoznék. De lehet, hogy a fejbőre könnyen megfázik, vagy hajat mosott és nem szárította meg :D
2019. ápr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem pont ma,de szerdán volt több mint 20 fok és kabátba mászkáltak az emberek.

Munkában meg leizzadok,mint a ló.Akkor már inkább kibírom azt a kis időt a hidegben,mint hogy megkukuljak a hosszú gatyában egész nap

2019. ápr. 28. 14:20
 7/19 anonim ***** válasza:
19%

Az emberek gyengék és fosnak mindentől, de szeretik kimagyarázni magukat és morogni, ha valaki kiröhögi őket érte.

Inkább viszi magán a motyót hazafelé, minthogy kézbe/táskába kerüljön, kimelegszik a buszon, leszáll és megfújja egy kis szellő, beteg lesz és utána panaszkodik.

Én meg fogom, reggel nekiindulok a délutáni időjárásra készülve, esetleg egy plusz réteggel fent, amit utána táskába vágok vagy derékra kötök, bármi és 3 éve nem voltam megfázva. Pedig reggel kicsit néha húzom a szám, mert tud hüvi lenni. Most is lassan esik, fúj a szél és vígan kint voltam vékony gatyában, trikóban és egy nyitott kardigánban, amin átfújt a szél. Izzadtam, mint a ló míg elsétáltam a boltba meg vissza.


Nem kell ezt túlragozni. Az emberek hülyék. :D És mindig más a hibás érte, a komfortzónából meg 3mpre se lépnek ki (még akkor se, ha a saját javukat szolgálnák vele később - addig már nem tudnak előre gondolkodni.)


S mint mindig, tisztelet annak a kevés kivételnek.


Na pontozzatok le és szóljatok be. :D (Lássuk hányaknak fáj az igazság.)

2019. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Istenem, mindenkinek más a hőérzete, de ha valaki ezen röhög, hát örülök, hogy ilyen egyszerűen jó napot lehet neki okozni, irigylem.
2019. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Drágám, a hőérzetet te szabályozod magadnak. :)

Régebben 40 fokban is meg akartam fagyni, de megedzettem magam. Ez ennyire egyszerű. Az emberi test irtó jól tud alkalmazkodni, ezért él ember a világ minden pontján. De a modern világ embere ocsmány mód el van kényeztetve és kényelmesedve. Ezért nevetséges.

2019. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
#9 Persze... A vérnyomásomat is én állítom be magamnak nem?! Lehet te izzadsz 15 fokban is mint a ló, én nem, mert mindig is alacsony volt a vérnyomásom, ezért fázósabb is vagyok, pedig sportolok rendszeresen.
2019. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!