Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen dolgot vagy tettet nem...

Milyen dolgot vagy tettet nem tudnatok/tudtatok soha megbocsátani egy bararatnak?

Figyelt kérdés
2019. okt. 12. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A megbocsátás nem egyenlő azzal hogy valakit visszaengedek az életemben. A megbocsátással a múltat rendezem le,nem a jövőt. Tehát sokan félre értik mit jelent megbocsátani valakinek. Bármit is tett.
2019. okt. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nem agyalok, mert nincs barátom.
2019. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. Hogy folyton megsértődött. Mesélte, hogy összejött valami pasival, én meg rákérdeztem, hogy akkor esetleg tervben van-e, hogy elköltözik a szüleitől (úgy gondoltam össze a pasival, van-e olyan komoly a dolog), mire kiabálni kezdett, hogy mekkora bunkó vagyok, hogy az orra alá dörgölöm, hogy nekem férjem van meg gyerekeim, ő meg cikisen az anyjával él... 2. Hogy olyan szinten nem tudta beemelni a családos életemet, hogy amikor összefutottunk a kórházban, ahol én a koraszülött babámmal voltam, meg sem kérdezte, jól van-e. Ez volt az utolsó csepp, 6 éve nem beszéltem vele. Pedig a legjobb barátom volt kamaszkorunkban.
2019. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hú, 3-as, ez a koraszülött babás sztori tényleg durva... Elhiszem, hogy nem beszélsz vele többet.


Nekem ennyire durva nem volt, és akikkel megszakítottam a kapcsolatot, nem is igazán haragból, csak átgondoltam a dolgokat, és elkönyveltem, hogy az nem igazi barátság, hogy folyton csak én keresem őket, és akkor sem kérdezik meg ők sem, hogy hogy vagyok.

Mikor valaki folyton elfelejtette, mikorra beszéltünk meg skype-olást, és vagy késett onnan, vagy egy az egyben meg sem jelent, és ha jött is, húsz perc után ásítozva lerázott.


Nehéz jó beszélgetőtársat találni. Pedig én szívesen meghallgatom a másik embert, érdekel a többiek élete, de azért szeretnék kölcsönösséget. Azon kívül a beszélgetés nálam nem komplett panasz áradat lenne, sok jó is történik velem, meg szeretnék hobbikról beszélgetni, de szinte minden barátnőm csak panaszkodni tudott már, másokat kibeszélni, önteni a negatívat. Ebbe belefáradtam.

Tudom, most én is panaszkodok. :P De a kérdés a barátok rossz tetteire irányult.

2019. okt. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy csak azért, mert ő már megházasodott és úton volt az első baba, azóta már sorozatosan lekezelően és lenézően bánt velem, csak azért mert én még nem jutottam el idáig az életben.

A végefelé már nem is csinált titkot abból, hogy magát sokkal többre tartja, nekem pedig ebből elegem lett.

2019. okt. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nalam meg pont forditva. Ő lett irigy rám azért mert en talaltam vegre magamnak egy társat akivel ossze is hazasodtunk es boldogok vagyunk. O pedig meg mindig egyedül van es ez nem tetszik neki. De milyen barat az ilyen??
2019. okt. 13. 08:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik legjobbnak mondott barátnőmmel van ez, hogy ha mindent úgy csinálok, ahogy akarja és csak bólogatok akkor öribarik vagyunk, ha ki merem mondani a véleményem, vagy esetleg le merek mondani egy találkozót (az már más kérdés, hogy ő sokszor hagyott ott a szarban) akkor egyből támad. És olyankor olyanokat mond, amikből meglátom, hogy igazából mit is gondol rólam. Mindig megbocsátok neki, mert igazából valahol szeretjük egymást, de elfelejteni sosem felejtek, már sokkal kevesebb dolgot mondok el neki és tartom a tàvolságot. De érzem, hogy egyszer odáig fog fajulni a dolog, hogy örökre véget vetek a barátságnak. Felnőtt emberek vagyunk, mégis folyton ez a tinilányos hiszti megy.
2019. okt. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!