Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Instagramon mitől függ, hogy...

Instagramon mitől függ, hogy hány követője van valakinek?

Figyelt kérdés

4 lányt fogok leírni, egyikük sem promózik semmilyen terméket, mindegyiknek nyilvános a profilja természetesen.

Van egy gimis csaj, elég csinos, 76 posztja van és 20 ezer követője. Van néhány segg, csöcskidobós képe, de alapvetően nem olyan vészes szerintem, sok idézetet oszt meg a képei alá.

Van egy másik átlagos gimis csaj, 9 poszttal és 15 ezer követővel! Sima szelfik, semmi szexuális tartalom, egyszerűen semmi. Tény hogy sok story-t csinál, de semmi extra.

Van egy másik 20 év körüli csaj, 5 poszttal és 500 követővel, egyszerű képek, kicsit duci is a csaj.

Ugyanakkor van egy gyönyörű 24 éves lány 190 poszttal és mindössze 600 követővel, elég változatos képtárral (egyszerűtől az erotikusig minden).

Komolyan nem értem :D


2019. okt. 12. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Van akinek nem igazi követői vannak,hanrm csak botok,van aki vesz követőket.
2019. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Követő vásárlás, follow-for-follow cuccok, más oldalakon promózzák az instájukat...
2019. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De hol máshol mégis?😀 Ez nem csak valami túlmisztifikált dolog? Mondjuk nem mozgok ilyen körökben, instám sincs.
2019. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Vannak olyan oldalak instán akik szexi képeket tesznek ki lányokról (a lány engedélyével),és belinkelni a csaj profilját a kép alá. A csajnak ez azért jó, mert rengeteg kanos pasi beköveti őt, annak ellenére hogy valóban nem oszt meg magárol sok intim képet, de amiatt az egy kép miatt, ami az a másik profil osztott meg róla, mégis sokan bekövetik. Onnan tudom hogy egyszer énis tettem fel magamról kihívó képet, és ezután megkeresett egy ilyen oldal, azzal a szöveggel, hogy "ha kitehetem a képed az oldalamra a neveddel, akkor lesz sok követőd". Természetesen nem mentem bele ebbe. Viszont megneztem a lányokat, akiknek kint volt az intim fényképük az oldalon, és tényleg rengeteg kovetőjük volt.


A másik dolog a követő gyűjtés. Bekövetnek rengeteg embert, és miután vissza követték őket, az adott személy kiköveti őket. Ebből következik, hogy az adott személyt rengeteg ember fogja követni egy idő utan, ő viszont keveset, mert ugyebár kikövet mindenkit, akit bekovetett

2019. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mint írtad, a duci csajnak kevés a követője, és 99,9% eséllyel pont, hogy a súlya miatt.



UI.: Meg az is számít, mekkora pókhálózó szempilla meg mekkora lobonc van a nőn(ha műhaj, akk is :D=D). Meg h mennyire vékony nő. Keskeny derék nagy csö.........csel számít a követőknek a legjobban.... Fuuuuuu......

Írták felettem többen is a követő-vásárlást is... Na az is sokat tud nyomni a latba...



20/nő

2019. okt. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3: épp a napokban néztem videót egy kísérletről, ahol követőket próbáltak szerezni instára. Elég szép számok gyűlnek össze ha Redditen, Facebook csoportokban, Imguron meg még fene tudja hol posztolod az insta linked.
2019. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokan tinderen promozzak magukat.
2019. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint az egyetlen "normálisnak" mondható csaj ezek közül, aki nem arra veri, hogy mennyi követőt tud összelopni, az utolsó :D
2019. okt. 12. 16:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, ő tűnik a legnormálisabbnak.
2019. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!