Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A biztonsági őrök miért...

A biztonsági őrök miért szoktak a vásárlók nyakában lógni?

Figyelt kérdés

Egy mai, lentebbi kérdés ihlette ezt.

Engem rohadtul idegesít, hogy bemegyek céllal, megyek a sorok között, hogy megtaláljam a samponos részt, és az őr végigkövet az utamon. Miéééért?????


2019. okt. 12. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Engem soha nem szoktak követni.

Lehet, hogy azért, mert nem azt pásztázom a szememmel, hogy hol van a biztiboy. Akik azt csinálják, mindig gyanúsak, nem ok nélkül!

2019. okt. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is idegesít. Tudom h ez a munkája de akkor is baromi idegesítő. Én ma majdnem megkertem h segítsen választani rúzst 😀 ha már úgyis ott áll, nem?
2019. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1, azért elég nehéz elmenni úgy mellette, hogy ne vedd észre :D

#2, ja, ez nem rossz ötlet...

2019. okt. 12. 11:57
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Az én nyakamban soha nem lógnak, sokszor még csak nem is tudom, hogy éppen hol van.
2019. okt. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Ha bemegyek, megkeresem a tekintetemmel hol van, ha közel van köszönök is neki. Van, hogy válogatok is ilyen helyen, nézegetem a leírásokat is. Néha elég barátságtalanul nézek ki. De még sose jöttek kifejezetten utánam, pedig mindig felnézek ha valakit látok a szemem sarkából, vagy csak úgy körül lesek. Szeretek tisztában lenni a környezetemmel.

Soha és sehol nem volt ebből még gondom, de olyan már volt, hogy legyintettek utánam hogy menjek nyugodtan, mikor besípolt a kapu. Nem is egyszer történt ilyen.

Nem tudom, mit csináltok rosszul.

2019. okt. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valamit valószínűleg gyanúsan csinálsz. A kamerákon keresztül figyelik az embereket a központban, nézik hogy kinek milyen a testbeszéde, hova nyúl, visz e magával táskát, mit rak el és a kasszánál mit rak ki, stb... Ha a felügyelő a központban valami gyanúsat lát, szól a biztonsági őrnek, hogy azt az embert különösen figyelje, ilyenkor követhetnek.
2019. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy néha azért követ random embereket, hogy lássák, ő is dolgozik...Azért nem lehet túl kellemes csak álldogállni egész nap, mint f.asz a lakodalomba, lehet őket is figyeli valaki, mivel töltik a munkaidőt.
2019. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utcsó kettő nagyon nagy igazságokat ír. Tényleg így működik.


(Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy nálam mindig van egy nagy hátizsák, és legtöbbször a karom alatt és fél vállon tartom, hogy mások ne tudjanak belenyúlni és ne legyen útban se a szűk sorokban. Viszont így nekem is nagyon kéz alatt van, nem tartana sokból belesüllyeszteni valamit. Mégse csesztettek soha.)

2019. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem lógnak a nyakamon, de amikor pont ott állnak, ahol válogatnék, az nagyon tud frusztrálni, olyankor mindig “gyanúsnak” érzem magam. 😀 Persze van aki tapintatosan elmegy onnan, de vannak olyanok is, akik csak annyira állnak arrébb, hogy éppen odaférjek.
2019. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A bunkók szoktak a vásárlók nyakában lógni. A biztonsági őr diszkrét, figyelmes, előzékeny, "láthatatlan", de udvariasan határozott és mindig a mergfelelő helyen van.
2019. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!