Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a nagyon vékony, modell alakú lányokról?

Figyelt kérdés
Akik genetikabol ilyenek.
2019. okt. 13. 08:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%

Nem GENETIKA.


Kőkemény munka van abba,diéta,edzés,kardió.


Szerintem szépek,pl egy Sarka Kata volt model,Dukai Regina.

2019. okt. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Nekem személy szerint ezek az igazán modell alkatú csont és bőr lányok nem tetszenek, még egy túlméretes szilikon mell és végérvényesen eláshatják magukat.
2019. okt. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

Én és a nagynéném is ilyenek vagyunk.


Egy kis irigységen és játékos beszóláson kívül semmi más nem ér minket csak az alkatunk miatta.

2019. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Semmi, nekem az a döntő hogy ő milyen személyiség milyen ember, érzelmi intelligenciával rendelkezik-e, tudunk-e beszélgetni, ott dől el minden. :)
2019. okt. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azert vannak olyanok akik genetikabol ilyenek #1-es.. ;)
2019. okt. 13. 08:59
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon tetszenek az ilyen nők, és hiszem, hogy nem anorexiások, figyelnek magukra közben.
2019. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

Az, hogy vékony, modell alkatú lányok. Semmi, nem ez alapján ítélkezem.

Bár az egyik válaszra reflektálva: szerintem azért a modellség nem a Sarka Katáéknál kezdődik...😀

2019. okt. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Amelyik kedves, arról azt gondolom, kedves, amelyik paraszt, arról azt, hogy paraszt. Mint minden más külsejű emberről.
2019. okt. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

Én így sajnos ilyen alkatú vagyok.

Nem tudok hízni.

Sokszor megjegyzik hogy milyen vékony vagyok. És sokszor hallom hogy azt mondják milyen csúnya ha valakinek ilyen alkata van.

Megpróbálom figyelmen kívűl hagyni.

2019. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Metionin ***** válasza:

Semmi. Nincs véleményem másokról csak az alkatuk alapján.

A fordítottját viszont tapasztalom, rendszeresen szólogatnak be idegenek is hogy egyek már. Kiskorom óta vékony vagyok, az utóbbi ár évben annyi változott hogy mostmár ami "hús" van rajtam, az izom. Csak pl. egy sima pólóben meg hosszú farmerban nem látszik hogy az egész hátam, vállam, lábam full izom, csak a vékony derekamat meg a vékony csuklóimat látják és egyből jön az anorexiázás. Legtöbbször persze túlsúlyos nőktől. Legutóbb pl. balettórán az előttünk lévő kislánycsoport készült haza, mi pedig melegítettünk, túlsúlyos anyuka egrecéroztatta a (teljesen átlagos alkatú) kislányt mert nem ette meg mind a négy szendvicsét a suliban, példaként rám mutatott és vészjósló hangon megkérdezte a kislányt hogy "olyan akarsz lenni mint az ott?!" Már nem azért de egy lábamon több izom van mint az asszony egész testén, de mindegy. Végszóul közölte a nő hogy "siess az öltözéssel, megyünk a mekibe, rendesen kell enned". No comment.

2019. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!