Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 25 évesen tényleg öregnek...

25 évesen tényleg öregnek számítok egy szórakozó helyen?

Figyelt kérdés
Több válaszban is olvastam itt az oldalon, hogy 25 évesen kiöregedett a szórakozó helyekről. Valóban ennyi idősen így van ez? Én fiatalabb koromban pedig nem is jártam sehova :(
2019. okt. 13. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Dehogyis! Ezt csak a tinik írják esetleg. Pedig ők is lesznek ennyi idősek és majd nekik is rosszul fog esni. Még 35 évesen sem lennél öreg hozzá, sőt később sem.
2019. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Helyfüggő a dolog. Pl. ha többnyire a tizenéves korosztály látogatja, akkor igen.

Keress olyan helyeket, ahol bármilyen életkorú ember jól érzi magát. ( Nem a 60-as korosztályra gondoltam persze.)

2019. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

26-27 éves korunk körül voltunk utoljára koktélozni barátnőkkel, régi kedvenc törzshelyen. Akkor mi is úgy éreztük, hogy úristen, mennyire nem passzolunk ide, pedig normális hely, be sem engednek 18 alatt. De valahogy mégis tele volt az egész (nekünk) kiscsajokkal.

Azóta inkább koncertes helyekre járunk, ha tombolni van kedvünk. :D


De amúgy vannak felnőtt bulik is, simán látni olyan plakàtokat, hogy belépni 30 felett ingyen meg hasonlók.

Meg az sincs rád írva, hogy 25 vagy.

2019. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dehogy. Liget pl tele szokott lenni 30-40-esekkel (ettől függetlenül nem ajánlom, hogy oda járj, sztem nagyon gáz hely). Remixben szoktak lenni idősebbek még (már ha idősebbnek nevezhetünk egy 25-30 évest:)), az sokkal normálisabb.

Ötkertben is vannak olyan bulik, ahol 21 év a korhatár.

2019. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Hogy lennél öreg ember? 😀 24 éves vagyok és ebben a korban a legjobb és legkönnyebb a 18 éves lánykákat felszedni buliban.
2019. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyira elkeserítő, nem akarok megöregedni :(
2019. okt. 13. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!