Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 167cmes es 56kgos alkattal...

167cmes es 56kgos alkattal vekonynak számítok?

Figyelt kérdés
A kornyezetem szerint vékony vagyok, de en ha tükörbe nézek csak egy vastag combu, nagy feneku es hasu nőt látok. Olyasmi alkatom van mint Britneynek, csak nem vagyok izmos.
2019. szept. 17. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Dettó, de múltkor mikor az oldalon megemlítettem, már belém is belém akarták dumálni, hogy súlyosan anorexiás vagyok, és napjaim vannak hátra az alultápláltság miatt. :DDDD

Közben simán van rajtam husi.

¯\_(ツ)_/¯

2019. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen semmi probléma a testsulyoddal minden úgy a leg tökéletesebb ahogy van, de ha nem érzed jól magad így ahogy vagy akkor kezdj el sportolni, mozogni, és figyelj jobban oda az étkezéseidre
2019. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha magamból indulok ki, én is husisnak tartanám magam, 167cm vagyok szintén és 54 kilónál már látom, hogy van hasam... Szerintem nem vagy se nem sovány, se nem duci. Úgy nézz ki, ahogy te jól érzed magad a bőrődben.
2019. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az összképtől függ
2019. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

akkor vagy vékony ha ennek nagy része izom, de akkor is még egészséges mértékben, de egy egészséges szervezetben van zsír is, nőknél főleg!


amúgy meg mi a bajod a vastag comb, nagy fenék és pocis kombóval? az is lehet vonzó, sőt

2019. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szerintem átlagos vagy enyhén vékony lehetsz.

BMI számoló (n*vea.hu) szerint 19.4 vagy, ideális a testsúlyod (20-t írtam be életkorodnak).


Mutathatnál egy képet magadról, úgy jobban tudnánk véleményt mondani. Lehetsz ruhában is, a fejednek sem kell látszódnia.

2019. szept. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon jó alakod lehet a leírtak alapján. Ez az elméd játéka amit hiszel magadról, de az nem a valóság. Egyáltalán nem úgy nézel ki, (és ha nem szeretted még meg magad akkor annyira "gázul") mint ami neked a hited/valóságod önmagadról. :)
2019. szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te látod magad a tükörben, de feljössz ide megkérdezi, azért hogy olyanok mondják meg akik nem láttak még. ;{

Ha pl 30 kiló a fejed, a többi meg a tested akkor egy torzszülött vagy. A

2019. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó! Jót nevettem!

:))))

2019. szept. 17. 16:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg hát!
2019. szept. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!