Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek tényleg látják...

Az emberek tényleg látják magukat vagy más embereket maguk előtt amikor nincsenek is ott?

Figyelt kérdés
Arra értem,hogy például filmekben/sorozatokban egy szereplő magát lássa maga előtt vagy egy másik embert esetleg egy halott embert ami csak a képzelete, szóval ilyen a valóságban is van? Mert én még soha nem láttam senkit magam előtt, van aki már látott valakit aki nem is volt ott?
2019. okt. 13. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Van. Skizofréniának hívják.
2019. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Azok csak filmek. Így ábrázolnak egyes jeleneteket.
2019. okt. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak ha hallucinál valaki, akkor lehet képeket meg hangokat érzékelni, amik nincsenek is jelen a valóságban. Nem is lenne normális, ha ilyen látnál, mert akkor vagy mentális beteg vagy végletekig kimerült lennél már.
2019. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Kedves vidéki barátom. Az nem lássa, hanem látja. A lássa felszólító mód. Ha ez a fogalom mond számodra valamit.


Másrészt az ember maga előtt csak hallucináció esetén lát bármi olyat, ami a valóságban nincs ott. Ez pedig betegség vagy tudatmódosító szer hatása lehet leginkább. Vagy alvás-paralízis.

A szeme sarkából az ember könnyebben lát olyat, ami nincs ott, főleg fáradtságból fakadóan, de itt is játszik a betegség és a drog is.

2019. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem látják. Olyan sztorit viszont nem egy embertől hallottam, hogy messziről látták egy ismerősüket valahol az utcán vagy bárhol, és kiderült, hogy aznap halt meg az illettő, még azelőtt mikor látták. Tudom ezoizé kategória.
2019. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!