Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is van ezzel így? Mikor...

Más is van ezzel így? Mikor meglátok embereket az utcán akik lányokkal barátkoznak, vagy nemistudom, mindig felhúzom magam rajta mert nekem nincsenek ilyen lány ismerőseim akikkel igy lehetne ilyen esti kiruccanást, stbt csinálni

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Magyarul irigység. Igen, mindnyájunkban van egy kevés.
2014. okt. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Ha kb másfél, vagy két éve kérdezted meg volna, akkor most jelentkeznék, hogy "igen, itt vagyok!". Pontosan ezzel küzdöttem én is nagyon sokáig, mert a gimimben nem voltam valami menő, de aztán elkerültem szakképzőbe, ahol a 20 fős osztályban csak ketten vagyunk fiúk, szóval úgymond felvitte az isten a dolgomat! :D Elég sokukkal összehaverkodtam, barátkoztam közülük, habár így iskolán kívüli programokra rendszeresen csak az egyikükkel járok el.

Szóval a lényeg: nem tudom mennyi idős vagy, de neked is lehet még ennél jobb :)

2014. okt. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2es! Az milyen szakközép volt? :D
2014. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyok így!
2014. okt. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Pedagógiai asszisztens szakra járok :)
2014. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Le lett pontozva, de ez tényleg egyfajta irigykedés. Én is érzem így sokszor, ha egyedül sétálok az utcán, mások meg boldogan barátnővel, haverokkal, vagy csak látom hogy milyen jó csajok keresik a társaságukat.


És ez nem kifejezetten ellenük irányul nálam, inkább a saját életem, és magam irányába, hogy én miért vagyok ilyen otthon ülős nyomi, akit nem kedvelnek az emberek.

2014. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!